kızlar hamileyim ve evde tavşan besliyorum saglıksızmı sizce lütfen bi akıl verin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve demircool tarafından 16 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : demircool
  1. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bilen biliyodur belki 10+3 hamileyim.ama evde minik beyaz küçük bi tavşanım var onu besliyorum ve saglıklı olup olmadıgını bilmiyorum hamilelikte.bu konuda bilgi sahibi olan varsa beni aydınlatabilirmi:uhm::uhm:

2. 16 Temmuz 2008
  3. kraker kız

kraker kız Guest

canım tavşanı bilmiyorum ama evde kuş vardı doktor uzaklaştırdı evden en son yakın arkadaşım tatile giderken kedisini bırakıcaktı bakmam için doktorumuz kabul etmedi sorun çıkabilir diye ama sen yinede doktoruna kontrole gittiğinde bir danış istersen.benimde birde alerjim vardı o yüzden evden uzaklaşmasını istedi sanırım

4. 16 Temmuz 2008
  5. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    doktora haftaya gidicez sanırım o zaman kesin danısırım.ama zaten fazla yaklaşamıyorum yanına eşimde çok tedirgin zaten:KK43:

6. 17 Temmuz 2008
  7. demircool

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    anaaaaaaaaaaaaaa:bbo:kimse cevap vermiyorrrrr.öldünüzmü kızlarsenağlamasenağlama:sm_confused:

8. 18 Temmuz 2008
  9. kelebek41

kelebek41 Kalbinurum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    2 hafta önce öldü tavşanım kedi kaptı :KK43:

10. 18 Temmuz 2008
  11. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    demircool canım veteriner hekimim ben ve sana diyorum ki (paraziter hastalıklar yönünden ilaçlarını aşılarını düzenli olarak yaptırıyor musun bilmiyorum yaptırıyorsan çok sorun çıkmaz canım ama )bi tanıdığın varsa ver ara ara ziyaret eder seversin...riski vardır diyorum sana...doktoruna da danış istersen...