Kizlar hamileyken adet olan varmi lütfen yardim!!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ..AYBXIXKE.. tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ..AYBXIXKE..
  1. ..AYBXIXKE..

..AYBXIXKE.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR BEN 1 SENEDİR KORUNMUYORUM.2 AY ÖNCE RAHİM FİLMİ ÇEKTİRMİŞTİM.GEÇEN AY ADETİM 3 GÜN GECİKMİŞTİ KAN TESTİ 17.06 ÇIKMIŞTI DAHA SONRA YİNE ADET OLMUŞTUM.28 GÜN SÜRÜYO ADETİM HER ZAMAN AYNI ŞAŞMIYO.BU AY ACABAMI DEDİM AMA YİNE ADET GÖRDÜM.ÖNCEKİ GİBİ DEĞİL AZAR AZAR GELİO BU DURUMU YAŞAYAN VARMI ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM... BU ARADA BÜTÜN TESTLERİM TEMİZ ÇIKTI FİLMİMDE TEMİZ ÇIKTI. ÇILDIRMAK ÜZEREYİM LÜTFEN YARDIM EDİN....senağlama senağlama senağlama

2. 8 Ağustos 2008
  3. ..AYBXIXKE..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bu durum başina gelip hamile olduğunu öğrenen varmi lütfen yardim....

4. 8 Ağustos 2008
  5. ..AYBXIXKE..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bana yardim edecek kimse yokmu arkadaşlar yaa..:KK43:

6. 8 Ağustos 2008
  7. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım bende aynı soruyu sormustum geçenlerde.bende bu ay hamile oldugumu düşünüyordum ve adet oldum malesef.ama hala daaha öyle düşünüyorum bilmiyorum çok istiyoruz diye heralde böyle oluyor.yorma kafanı çok merak ediyorsan da eczaneden bi test al yap.hamileligin üstüne adet görenleri çok duydum ve burada da çok kişi yazmıştı onlarda duymuş öyle olayları.bi umut işte bakalım.yarın doktora gidicem bende .

8. 8 Ağustos 2008
  9. esinsay

esinsay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba aybike. endişelenecek birşey yok canım. bende de oldu. benim rahim yapım biraz farklıymış. kalp şeklindeymiş biraz sola doğru girintili. bebeişim de oraya yerleşmiş o yüzden diğer yumurtalık onu farkedememiş. gerçi benim düşük oldu ama ondan değil endişlenme sakın. polikistik over var bende hormonal bi nedenden düşük oldu.. neyse doktorum bana tekrar hamile kaldığında da birkaç ay regl olabilirsin dedi, bu gayet normal dedi. herhangi bir sakıncası yokmuş. lütfen sen de doktorunla konuş. ama iyi bir doktora git. gidebiliyorsan güvenilir bir özel dr olsun. onunla konuşunca rahatlayacaksın inan bana. şimdi seni tebrik edebilirim a.s. inş. hayırlısıyla doğumu gerçekleştirirsin tatlım.

10. 8 Ağustos 2008
  11. ..AYBXIXKE..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hele şükür bi cvp yazan oldu saol cnm ya test yapmaya çok korkuyorum allahim inşallah hamileyimdir.....

12. 8 Ağustos 2008
  13. ..AYBXIXKE..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CNM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN İNŞALLAH İNŞALLAH SAOL ARKADAŞIMa.s.

14. 8 Ağustos 2008
  15. ..AYBXIXKE..

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doktorum var kadiköyde özel bi dktora gidiyorum ama bir problem gözükmüyo eylül veya ekimde adetliyken gel bide öyle bakalim dedi hayirlisi olur inşallah bu arada ben yeni evliyken 4 aylik bebeğimi kaybettim sipina bifida hastaliğindan dolayi....

16. 8 Ağustos 2008
  17. esinsay

esinsay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok üzüldüm :çok üzgünüm: sipina bifida nasıl bir hastalık? ilk kez duyuyorum. sakıncası yoksa bahsedermisin biraz

18. 8 Ağustos 2008
  19. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım hamile kalıp kalmadığını test yaparak öğrenebilirsin böylesi daha doğru diye düşünüyorum.soruna gelincede hamile kalıpta hamilelik boyunca 9 ay adetten kesilmeyenleride duymuştum .ve bir komşumuzda doğumdan sonra yeni doğum yaptığı için korunmaye filan gerek duymamış sanırım adette düzenli oluyordu ve bir gün karın ağrısıyla doktora gittiğinde hamile çıkmıştı.yani hamile kalıpta adet görenler oluyo

çok geçmiş olsun sevgilerimle