Kizlar Hamileyken Kayinvalideniz Size Yardim Edermiydi Işlerinize..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve tahaecrinRY tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mart 2008
    Konu Sahibi : tahaecrinRY
  1. tahaecrinRY

tahaecrinRY EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ARKADAŞLAR HAMİLEYKEN KAYINVADİLENİZ,SİZE YARDIM EDERMİYDİ ONU GEÇTİM GÖRÜMCENİZ,BEN 10 HAFTALIK HAMİŞİM DAHA YENİ YANİİ,DOKTOR KENDİNİ YORMUYCAKSIN DEDİ,AMA AFEDERSİNİZZ EVİ MERDİVENLERİ B... GÖTÜRECEK DİYE KORKUMDAN İŞİMİ YAVAŞTA OLSA YAPMAYA ÇALIŞIYORUM 2 GÖRÜMCEM VAR ALT KATTA,AMA VAR SADECEE KENDİ MERDİVENLERİNİ TEMİZLERLER AMA BENİM MERDİVENLER PİSLİK İÇİNDE BUGÜN DAYANAMADIM SİLDİM SÜPÜRDÜM,YEDİRME KONULARINDA,Bİ KISKANÇLIKLARI YOKTA,İŞTE İNSAN SİNİR OLUYO,ACIMA DUYGULARI YOK NEDE OLSA EL KIZIYIZ.KAYNANAM GÜNÜN BİRİNDE DEMİŞTİ ZATEN BİDE GELİNLERE İŞMİ YAPICAZ HİZMETMİ EDİCEZ DİYE,BÖYLE DİYEN İNSANDAN SEN YARDIM BEKLEE,ALLAH GÜÇ KUVVET SAĞLIK VERSİNDE KENDİ İŞİMİ KENDİM GÖREYİM,AHHH AHH BOŞUNA DEMİYOLAR AĞLARSA ANAM AĞLAR GERİSİ YALANN AĞLAR DİYE..benneyaptımki

2. 10 Mart 2008
  3. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim kayınvalidemde hamişken hiç yardım etmedi doğumda da o vardı yanımda ben sezeryan oldum 2 gün hastanede yattım hastanede bana hiç yardımcı olmadığı gibi sanki o ameliyat olmuş gibi sabah akşam uyudu. Çocuğuma ve bana Allah razı olsun hep hastanedeki arkadaşlar baktı . Neyse hastaneden çıktık bu seferde hanım bizim evde benim yatağımda benim çocuğumun yanına yattı uyudu bende eşimin batırdığı evi temizledim sonra tabi dikişlerim açıldı 1 hafta evde yattım bir Allahın kulu 1 kase çorba getirmedi.
    Eğer bunları yaşamak istemiyorsan annenin yanında doğum yap yada doğumuna annen gelsin

4. 10 Mart 2008
  5. tahaecrinRY

tahaecrinRY EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAHIM NE İNSANLAR VAR YAA,BEN ALLAH NASİP EDERSE ZATEN DOĞUMA YAKIN ZAMAN KALA ANNEMİ ÇAĞIRMAK İSTİYORUM ,ANCAK İNSANIN KENDİ ANNESİNDEN FAYDA VAR ELALEM UMURSAMIYO BİLE BİDE BANA DİYOKİ,BEN 4 TANE DOĞURDUM NE İŞLER YAPTIM YİNEDE BİŞEY OLMADII GERİZEKALI SENLE BEN BİRMİYİM BENİM İLK BEBEĞİM DÜŞMÜŞTÜ ZATEN,ŞİMDİ DAHA TEMKİNLİ OLMAM GEREK ONLARDA BİLİYO BU DURUMU AMA NERDEE ALLAH KOCALARIMIZI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SAĞOLSUN EŞİM ÇOK YARDIMCI OLUYO,

6. 10 Mart 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ben genelde zaten otururm kayınvalidemde.siz<çalışıyorsunuz der bide ne gerek var yardım edeceksiniz der.
    hamileyken daha çok oturdum.hiç kaldırmadılar beni.her gün aradı canının istediği bir şey var mı diye sordu kayınvalidem.
    misafir gelir yapar gönderir eşimle.mesela hamile değilim şu an;bugün akşam yemeğe misafirim vardı pilavımı o yapıp gönderdi sağolsun.
    yok yok benim kayınvalidem gerçekten çok iyi..:nazar::nazar::nazar:
    bu arada şu el kızı lafını anlamıyorum;el kızıysak gavur kızı değiliz ya!!!
    :sm_confused:

Son düzenleme: 11 Mart 2008
  8. 11 Mart 2008
  9. monpetit

monpetit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde doğumumda annem vardı anne gibisi varmı nazında kaprisinde geçiyor allah yardımcın olsun canım

10. 11 Mart 2008
  11. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benimde ne hamileliğimde nede doğumdan sonra kayınvalidemden yardım gördüm aman allahımda muhtaç etmesin zaten çok zor günler geçiridm ama ona hiç muhtaç olmadım anne gibisi yok annem yaptı elimden gelen bütün yardımı

12. 11 Mart 2008
  13. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    leydicim bende dogum yapsam aynen benim kaynanada gelir kurulur hicbisey yapmaz anca keyfine bakarÇok üzgünüm çoook
    allahtan annem yakin ole bisey olsa bakicak insan cok ....:sm_cool:
    ama olmuyo bebegimsenağlama
    yeni evlenicegimiz zaman biz annemlerle temizlik yapiyoruz kaynanamla eltim geldi oturup cay ictiler hic bisey yapmadilar....:mymeka:
    bi de sorsan oglunu evlendiriyo dusuncesizlersenağlama

14. 11 Mart 2008
  15. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Slmm Kizlarrr Valla 12+4 Hamişimmm Ne Ararlar Ne Sorarlarr 1 Kez Bile Gelmedilerr Sadece Bana Değil Eltime De Aynii Yaniii Değişik Insanlarr Yaa... Amann Allah Başimdan Kocami Eksik Etmesinnn Ve Kendi Annemi Tabi............

16. 11 Mart 2008
  17. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar vallah alemsiniz
    kadinlar ne yapcağini şaşirdilar artik gelseler bi dert gelmeseler ayri dert
    arasalar yanliş aramasalar oda yanliş.
    gelip yardım etmek isteseler evime karıştı olur yardıma gelmeselerde gene kötü oluyorlar.
    Vallah ne yapsalar suç adı kaynana ya bitti işte

18. 11 Mart 2008
  19. PrensesPeri

PrensesPeri yepyeni bir yaşam :) Pro Üye

Beğenildi:
    568
    Ödül Puanları:
    188
    benim yaza düğünüm var.yengemin doğum tarihine bağlı olarak aldık.kendi annesi gidip ilgilenemediği için annem gidecek.ikinci çocuğu bu.ilkinde de yanında sadece annem vardı.2 aylık hamileyken bulantım çok kızda eziyet ediyor dedi.annem hemen yardıma koştu (biz konyada o antalyada).ama geçen gün anneme telefonda söylemediği şey kalmamış.annem olsun eninde sonunda anlar benim yaptığımı,ne yaparsa yapsın ben gidip görevimi yapacağım diyor.yani kızlar yapan kayınvalideler de var ama anlamayan,teşekkür bile etmeyen gelinler var.Allahım büyük konuşmayayım ama ben böle bir gelin olmam,olamam herhalde fisfisfis yapılanı görürüm,minnet ederim herzaman

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.