kızlar hamişim ama dün akşam belli belirsiz kırmızı kanamam oldu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve evremlaru tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : evremlaru
  1. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim gibi olan varmı arkadaşlar dün akşam tuvaletten çıktıktan sonra çok az miktarda belli belirsiz kırmızı kanama oldu yani peçeteyle sildiğimde peçeteye geldi yani tuvaleti yaparken gelmedi peçeteyi silerken geldi ama 1-2 defa tuvaletten sonra sildim geldi.sonradan gece ve bugün birşey yok normale döndü hiç birşey yok ama aklıma takıldı 5+0 haftalık hamileyim ne olur birşey söyleyin çok aklıma takılıyor bir şey olurmu diye

2. 12 Aralık 2009
  3. inschirah

inschirah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun.doktoruna gözükmeni öneririm.ultrasonda kese görülüyor muydu?ultrasonla bakar.b-hcg düzeyini ister.bir çok neden olabilir.hiçbir problem olmayadabilir.dinlen.olabildiğince yat.progesteronda önerebilir doktorun.sen mümkünse doktorunla görüş hemen.tekrar geçmiş olsun

4. 12 Aralık 2009
  5. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    keseyi perşembe günü gördük cnm çok az belli belirsiz olduğu için doktoru aramadım ama devam ederse arayacağım allaha şükürler olsun şuan hiç birşey yok eski haline döndü

6. 12 Aralık 2009
  7. sel76

sel76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    188
    hiçbir şey yoktur canım inşallah bütün hamileligi boyunca kanaması yogun olupta dogum yapanlar var canım sen bugünün tadını çıkar hatta benim içinde göbüşünü okşa dua et selametle

8. 12 Aralık 2009
  9. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tatlısın ya ne kadar güzel moral veriyorsun bana iyi ki varsın iyi ki cvp yazdın çok sağol ya
    aklıma düşük bile olurmu diye geliyorduda düşük olanın çok kanaması olurmuş benim öle abartılacak kadar değilki çok ama çok az miktarda önemsenmez yani tatlım

10. 12 Aralık 2009
  11. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım içini ferah tut bitanem ama doktorunlada muhakkak görüş bendede kanama olmuştu ama doktorum bir iğne vermişti kesilmişti canım hiç canını sıkma bitanem bebişini üzme

12. 12 Aralık 2009
  13. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    sevgili evremlaru inşallah kanaman devam etmez canım allaha şükür kanaman çok değilmiş
    sen yine kendine dikkat et olur mu az kanama olunca çok önemli değilmiş ama yine de insan tedirgin oluyor inşallah herşey yolunda giderde kavuşursun hayırlısıyla bebeğine

14. 12 Aralık 2009
  15. sel76

sel76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    188
    bende szlerle birlikte mutluyum

16. 12 Aralık 2009
  17. sel76

sel76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    188
    iyisin iyi hadi bize naz yapıyosun demiiiiiiiiiiiii neyse senin degil ama bebeişinin nazını çekeriz burdayız

18. 12 Aralık 2009
  19. cingis.pembesi

cingis.pembesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yumurta döllendikten sonra anne rahmine kadar bir yola çıkar. Yol sonunda anne rahmine gelir ve kendine gelişip büyüyebileceği bir yer seçer. Bu yer genellikle kendini iyi besleyecek ve rahat edeceği damalarla aasında bi yerdir. Damarlara tutunma aşamasında damara değerken küçük kanama yaşanabilir. Buna yerleşme kanaması derler. Tıp sayfalarında yada uzman tv de araştırırsan mutlaka göreceksin. Endişelenme yani.