kızlar hele bir bakın:) :(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve esen81 tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : esen81
  1. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar 16 haftalık hamileyim çok fena nezle olmuşum çok öksürüyorum dr antibiyotık verdi ama içmek istemiyorum zararlı olmayan içebileceğim ot var mı bildiğinizzz

öksürdükçe karnım ağrıyor senağlamasüprizzzzz

2. 10 Aralık 2008
  3. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim oksuruk icin bir fincanin icine ilik su koy, uzerine bal ekle ve uzerine biraz limon sik ic. ozellikle gece gelen oksuruge bu cok faydali geliyor.

ama senin oksurugun basit bir oksuruk gibi gelmedi bana. antibiyotik verdigine gore bir yerler iltihaplanmis olmali ve biliyorsun iltihap kendi kendine gecmez. Doktoruna soylediysen hamile oldugunu ona gore ilac vermistir. Goz gore gore bebegi tehlikeye atmak istemez bence. ilaci veren kendi kadin dogumcun mu? degilse telefon ac soyle bakalim, boyle bir ilac verdi, kullanayim mi diye. kadin dogumcun ise zaten yanlis bir ialc vermez dusuncesindeyim.

4. 10 Aralık 2008
  5. esen81

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    yok kendi kadın doğumcum değil ama ablama sordum içebilirsin dedi yine de acaba gereksizmi diye düşünüyorum

6. 10 Aralık 2008
  7. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    cnm geçmiş olsun bildiğim bişey yok yardımcı olamıyorumm üzgünüm

8. 10 Aralık 2008
  9. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öksürük için canım ben fincanın içine 2_3 kaşık bal bir iki damlalimon ve karabiber koyup karıştırıp yiyiyorum hemen öksügü alıyor geçmiş olsun...

10. 10 Aralık 2008
  11. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    doktorun verdiği antibiyoptiği bence iç cnm Anne karnında enfeksiyon geçirmesine sebep oluyor bebeğin başıma gelicnm aman diyimn ihmal etme

12. 10 Aralık 2008
  13. esen81

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    sabaha kadar bekleyeceğim eğer geçmezse sabah kahvaltıdan sonra başlarım

14. 11 Aralık 2008
  15. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle geçmiş olsun canım ne kadar dikkat edersek edelim malesef ki hamilelikte çoğu kadın nezle grip oluyor.ben gribimi genellikşle ıhlamur içerek ve kendimi sıcak tutarak geçiriyorum.başka ot varmı bilimiyorum ki otların gebeliktede zararı olabiliyor.o yüzden bilemden kullanma derim arkadaşım....

16. 11 Aralık 2008
  17. birgxuxl38

birgxuxl38 biricigim benim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    slm canim bende grip olmustim dört gündür hastanede yattim sirf bu öksürükten kurtulmak icin benide hastanede bebek icin tuttular atesim yükselipte bebege zarari olursa diye hastanedede bana hep serum verdiler hic hap kullanmadim verdikleri serumda yeni dogan bebekler icinde kullaniyolarmis bide günde 3 yada 4 defa bebegin kalbini dinledik her öksürmemde bebegin kalp atisi fazlalasiyordu cok sükür dün atlattik da simdi evdeyim bence doktorun ilaci verdiyse ic ihmal etme cünkü anne karnindaki bebek daha cok etkileniyor bide bana doktorlar bol bol su ic dedisende bol bol su tüketmeye calis ben fazla su icemedim diye bebgim öyle sakindiki anlatamam kalb atisini dinlerken bana su serumuda takiyolardi o anda bebekte kendine geliyordu umarim yardimci olabilmisimdir bide burda atesim 38 olunca hemen ates düsürücü serum veriyolardi sende atesini ölc dikkat et kendine ALLAH a emanet ol

18. 11 Aralık 2008
  19. esen81

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım bilgi için teşekkürler dr eğer çok halsızsen serum verelim ama çok halsizsen dedi bende halsizlik yok iyiyim sadece öksürüyorum ateşimde yok çok şükür ilacıma başladım bugün hayırlısıyla geçer inşallah