kızlar hemen yazın lutfennn

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve tok tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : tok
  1. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende ocak ayında baslamayı dusunuyorum ama dıolarkı kısın tupbebekler pek tutmazz dıolar boyle bısey duyan varmı ne olur cevap verın kafam cok karısık yardım edın lutfennn bıde kısın yaptırıp hamıle kalan varsada yazsın nasıl zor oluomu anlatsın

2. 20 Aralık 2009
  3. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bunun mevsimle ne alakası var.sen hiç böyle düşünme ne zaman hazır hissdersen o zaman yaptır.

4. 20 Aralık 2009
  5. zuhale

zuhale Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    113
    onunla alakası yok canım şuanda burda çok var hamile olan. Allaha kalmış bişey o herşeyi normal olup tutmayanda olabiliyor, eşinin 2 spermi bulunupta tutanda oluyor. ben şuanda hamileyim ama derecesi çok düşük heran düşük tehlikem var. allah yardımcın olsun vakit kaybetme bence

6. 20 Aralık 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım bizede yazın tutmuyo dediler sıcaklardan dolayı boşver sen millet zaten moral bozmak için birebir canım benim rabbim verdikten sonra ol dedikten sonra bu işin yazı kışı olmuyo o zamn kimse normaldede kışın hamile kalamazdı banada yazın yaptırma kışın yaptır dediler ikilimde bıraktılar ama ben veren rabbim dedim iyikide kalbimin sesini dinlemişim canım bol bol dua başka hiçbişey değil rabbim yeterki ol desin gerisi hikaye inşallah o güzel haberide bizlere verirsin

8. 20 Aralık 2009
  9. nevin_

nevin_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kız sen bosver boyle seylerı.kar kıs tan once daha onemlı seyler var onlara bak sen.kartopu oynamayı dusunmuyosun dımı transferden soooraaa

10. 20 Aralık 2009
  11. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yoo bana doktorum demişti ben Haziran'da yaptırmıştım çok sıcak cde klima felan yakın dedi soğutun evi dedi klima aldı. Bizde ikinci gün hastalandım usuttum amma tuttu suanda 30 haftalık hamikyin kısın da yidir hatta yazın yunurtaliklarada kalitsi etkilenirmiş

12. 20 Aralık 2009
  13. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sagol canım bana destek oldugun ıcın ınsanlar kafa karıstırmada bırıncıler zaten rabbım senınde yardımcın olsun ınsallah bebısın durur ınsallah ona bısey olmaz

14. 20 Aralık 2009
  15. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ayyy sagol gulencımmmm yaaaa ınsallah hayırlı olur bızede dua e ne olur hamılelerın duası kabul olurmus

16. 20 Aralık 2009
  17. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım tabıkıde dusunmuyorum ama ınsanlar kafa karıstırmada bırıncı nevıncım yaaaa ama yok ben tevekkeltaallah deyıp baslamayı dusunuyorum ocakta sen nasılsın bu arada

18. 20 Aralık 2009
  19. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    amınnnn zeyracım sızlerde dua edın ne olur bende senın dusundugun gıbı dusunuyorum hersey rabbımın elınde ınsallah bızlerde bırgun anne olucaz allahın ıznıyle