Kızlar Hiç Birşey Bilmiyorum. Ne Yapacağım Ben?

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve carbonxxx tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : carbonxxx
  1. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar cumartesi istemeye geliyorlar beni.. ama ben hiçbirşey bilmiyorum ailem pek bir ilgisiz zaten olsunda bitsin diye bakıyorlar, yani sorucaklarım var :sm_confused:

1. kapıda karşıladıktan sonra kahveler yapılana kadar ben mutfaktamı beklemeliyim??
    2. Söz yüzükleri takıldıktan sonra biz ilk önce birbirimizi tebrik edicez sonra önce ilk ben onun ailesinin elini öpücem sonra kendi ailemin elini öpücem değilmi?..
    3. ilk önce kahveler dağıtılsın isteme olayı gerçekleştikten sonra ikramları yapalım diyorum uygun olurmui? (poğça- börek vs.)

çok saçma ve basit sorular biliyorum ama emin olmak istiyorum:kedi:

2. 8 Ekim 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ayy canım yaa aynı sıkıntıları bende yaşıyorum.bizim daha tarih belli değil ama napıcam ne edicem bende şaşırıyorum panik yapıyorum şimdiden.yardımcı olamadığım için üzgünüm ama inşallah güzel şeyler yaşarsın ve hep mutlu olursun

4. 8 Ekim 2009
  5. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle hayırlı olsun canım...
    1-yok canım bence gerek yok otur sende hanım hanım o ilk anları kaçırma ne gerek var dışarıda beklemene eskidenmiş onlar bence...
    2-birbirinizi öptükten sonra bence onun babası ve annesini öpersin..çünkü bu arada sözlünde ilk önce senin anne ve babanı öpecektir.sonra kendi ailene geçersin...
    3-sohbet muhabbet ortamından sonra ne bileyim işte ortama göre yarım saat falan sonra kahveleri yapmaya başlarsın..kahveler içilirken isteme gerçekleşir..üzerinden yine bir yarım saat sonra ikramlar hazırlanır..tabi bunlar farazi zamanlamalar sen yine ortamı takip etmeye devam et...
    mutluluklar diliyorum

6. 8 Ekim 2009
  7. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    1. kapıda karşıladıktan sonra kahveler yapılana kadar ben mutfaktamı beklemeliyim??

bizde öyle olmadı, gayet gittim oturdum. bir süre sonra mutfağa geçtim. kahveler geldi. içildi bitti. ben boşları götürdüm. sonra börekleri tepsiye dizip fırına verme işlemine başlarkeeeeenn bir baktım beni istiyorlar :KK70:

2. Söz yüzükleri takıldıktan sonra biz ilk önce birbirimizi tebrik edicez sonra önce ilk ben onun ailesinin elini öpücem sonra kendi ailemin elini öpücem değilmi?..

öyle plan yapma akışına bırak. ben de öyle diyordum önce şu sonra bu diye. salona gittim onun anne babasını öptüm. baktım kimse de tepki yok. ben de yerime oturdum. zaten o da ben gelene kadar sadece benim anne babamı öpmüş. plan yapma akışına bırak.

3. ilk önce kahveler dağıtılsın isteme olayı gerçekleştikten sonra ikramları yapalım diyorum uygun olurmui? (poğça- börek vs.)

zaten öyle olur. önce kahve ve isteme faslııı, istendikten sonra ikram :KK70:

hayırlısı olsun şimdiden...

8. 8 Ekim 2009
  9. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ayyy canlarım benbim ya kızlar valla sağolun çok gergindim ben bu konuda sayenizde rahatladım biraz konuşucak birilerine ihtiyaç duyuyor insan.. :1hug: Allah razı olsun..

10. 8 Ekim 2009
  11. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım aynı duyguları benimle paylaşman bile yeter inan kendimi yalnız hissetmiyorum en azından kaydirigubbakcemile5 cumartesi gününü atlatayım ben yardımcı olurum sana tecrübe sahibi olucam haliyle kaydirigubbakcemile3

12. 8 Ekim 2009
  13. zarifecik

zarifecik Guest

ben de geçen hafta sözelendim gelsinler kapıyı aç hoşgeldiniz de,git mutfağa kahve yap onlar o arada seni isterler gidip kahveleri ikram edersin.yüzükler takılınca önce ailelerin elini öpün derim sonra da diğer pasta börek fln ikramı başlar sohbet derken biter gideeeropuyorumnanaktantebrikler şimdiden

14. 9 Ekim 2009
  15. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    tamam canım özel mesaj at bana.. bekliycem anlatıcaklarını sabırsızlıkla ... opuyorumnanaktan

16. 9 Ekim 2009
  17. carbonxxx

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    oy oy oy kızlar büyük gün geldi yarın acayip heyecanlıyım yapıcaklarım bitmedi alıcaklarım var offf offff nasıl yetişicem bakalım bide tuhaf bir sıkıntı oluştu içimde sevgilim arıyor tel. açmak bile istemiyorum soğuk konuşuyorum.. Allahım noluyor bana ....:bbo:

18. 9 Ekim 2009
  19. katikula

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    şşşt...fıstıkk sakin olll...

ben senden tecrübe kapıcam , sen sakin ol ki bende seni örnek alayım dimi ama naniknanik

canım benim soğuk konuşma ya enişte bişey oldu sancak falan

ne alman gerekiyo? kıyafetini aldın mı?