Kızlar hiç gücüm kalmadı çok yoruldum...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve cicioz tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cicioz
  1. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgilim son 1-2 aydır acayip ilgisizleşti...Görüşmek için çabalamıyor,arkadaşlarına eğilimi arttı...Her dk kavga çıkarıyor filan...Son zamanlarda çok canımı yakıyor çok...

Dün görüştük yüzyüze...Saçmasapan konular açtı,eskiden seni asla aldatmam diyen adam "insanoğlu beşer şaşar" dedi...Eskiden senden sonra kimse olmayacak diyen adam,"kısa süreli şeyler olabilir ama senden başkasıyla evlenmem" dedi...

İlgi bekliorum "lise aşkı mı yaşıyoruz bilmem ne"diyor...

Ayrılalım diyoruz onu da yapamıyoruz...Çabuk mu tükettik herşeyi erken mi yaşadık dedi...Ara verelim dicem ona gelemiyorum dedi....

En son dayanamadım ağlamaya başladım ben hiçbirşey olmamış gibi dondurmasını yedi....Sonra özür dilerim değişicem filan...Ama yok kızlar yokkkkkkk..
    Ben mi üstüne düşüyorum çok,havadan nem mi kapıyorum diyorum ama ne bileyim...

Bu yıl aynı üniversitede okuyorduk o mezun oldu...Artık görüşemicez diorum geçen yıl da bunu diyordun ama Allahın günü beraberdik diyor...
    Bilmiyorum kızlar acaba geçim sıkıntısı mezun olması filan mı neden olyuro buna.Düzelir mi sizce...Ben ne yapmalıyım ilgisini çekmek için???

Yardım edin ne olur mafoldumben

2. 15 Haziran 2010
  3. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    bu erkekler neden birdenbire ilgisizleşirler anlamıyorum. bir zamanlar uğrunda ölecek olanlar birdenbire umursamamaya başlamıyolarmı.
    senin de dediğin gibi sıkıntısı olabilir. zor biliyorum ama üzerine fazla düşme. seviyorsa zaten senindir.

4. 15 Haziran 2010
  5. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ne demek yaa insanoğlu beşer şaşar? Allah allah!! Bir de ne olursa olsun sizden başkasıyla evlenmicekmiş ha, lütfetmiş beyfendi! Edepsize bak yaa. Canım kusura bakma ama vala sinirlerim zıpladı. Bas tekmeyi şuna! Biraz süründür. Ne mal olduğu ortaya çıkar. Ha baktın iyice bozuldu, senin için daha iyi! Yol yakınken gerçek yüzünü görmüş olursun.

6. 15 Haziran 2010
  7. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım dedim zaten bitti dedim ben istemiyorum.Bu defa bitti deim.Ya canım benim inan şaka yaptım diyor..Yeminler ediyor...Bilmiyorum yaa aslında sıkıldım ben de.Ama öyle ii bi insan ki normalde,kaybetmek de istemiyorum.Acaba diyorum sıkıntıları geçince düzelir mi :s

8. 15 Haziran 2010
  9. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sen ne olucaksın peki? Sen onun stres tahtasımısın? Bak canım aynı hatayı ben yaptım. Aman sıkıntısı var aman derdi var aman gel bana patla yeterki rahatla.. Ne oldu peki? Adam değer bilse gene iyi.. Ama bilmiyolar canım. Böylelerine tekmeyi basan yaranır. Sende kıymetini anlamasını istiyosan at bi mesaj bitti de. dıkıldım bu tavırlarından yeter artık de çekil kenara. Bakalım çabalıcakmı?

10. 15 Haziran 2010
  11. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dün yaptım işte,yüzüne karşı...Yalvardı,daha çok dikkat edio sözüm ona...Ama yetmiyo işte olmuyo eskisi gibi...Bekliyorum.

12. 15 Haziran 2010
  13. cveo

cveo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bence sende ilgi göstermiyorsun o yüzden sanki kayıcakmış gibi geldi bana. biraz sende ilgi göster onun istediği sevdiği şeyleri yap. şirinlik yap sanki onun yaptıklarını görmezden geliyormuşun gibi. bakalım napıcak düzelicekmi acaba. sonra düzelirse eğer bu yaptıklarının acısını çıkarırsın tek tek.. :KK1:

14. 15 Haziran 2010
  15. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım yok,şirinlik filan yapmıyor gibiyim eskisi gibi ama ilgim had safhada.O da bundan sıkıldı bence :eek:klava: ya sizce ne yapmalıyım??hani bööle hem şirin hem seksi olmanın bi yolu olmalı :KK70: onu baştan çıkarmanın bayanssulusmile :kedi:

16. 15 Haziran 2010
  17. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

Bense seni gözden cıkarmış bu adam
    son demlerini oynuyor gibi geldi.
    ben aglıcam adam dondurmasını yicek
    o dondurmayı ona haram zift ederim:mymeka::mymeka::mymeka:
    aldatırım ben bak haberin olsun şimdiden.
    sendne sonra günlük ilişkiler yaşar günümü? gün ederim sendeki gibi kimseye takılıp kalmam
    her cicekten koklarım :nazar:
    yapıcan şey belli aslında ama senin yapmaya cesaretin yok
    böyle bi adamla ömür tüketilmez.şakkıdı

18. 15 Haziran 2010
  19. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488
    o seni baştan cıkarsın
    sen ağlarken sana şirinlik yapsaydı dindirseydi acını paylaşsaydı dondurmasını zıkımlanıcagınakaydirigubbakcemile
    cok yazık hakikaten cok yazık.
    ağlıyan sevgili ve dondurmaya yiyen diğer sevgili
    şirinlik seksi olmayan isteyen ağlayan kişi:bbo: