kızlar ibrahim sarac tvde sivilceye çözüm olacak soğan tarifini verdi buyrun

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve XtUrkiyem tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : XtUrkiyem
  1. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar ibrahim saraç soyanı kesin ve suyu kulak çöpü yardımıyla sivilcelerinizin üstüne sürün dedi ben denıycem ama uygulayan varmı aranızda?ama iyi gelcegını sanıyorum cünkü sogan ve sarmısak dogal antıbıyotık dıyorlar sızın fıkrnınız nedir?

2. 16 Kasım 2008
  3. suskun89

suskun89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    ben sarımsak denemiştim .daha önce evt ben faydasını gördüm.soğanı bilemicem ama.ben şimdi sabun kullanıyorum çokta memunum.soğan sarımsak pis kokuyo ya.

4. 16 Kasım 2008
  5. TUZLUK

TUZLUK Guest

soğan sarmısağın birçok faydası var gerçekten ama birde kötü kokmasalar

6. 16 Kasım 2008
  7. seLen__02

seLen__02 Guest

evet.. faydası varmıs !! ama kötü koktukları için bn denemedim .. cewremde deneyipte memnun klanlar var ama .

8. 16 Kasım 2008
  9. kamelya

kamelya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben denedim ama felaket yakıyor bilginize...Benim özel günlerimde bi kaç tane sivilce cıkar onun için kullanmıştım sadece şişligini giderdi sivilceyi söndürdü arkadaşlar...

10. 13 Temmuz 2016
  11. Miniss97

Miniss97 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sarimsagi bugun denemeyi dusunuyorum ama benim cildim cok yagli arkadaslar suan sebamed sabun kullaniyorum ama bana onerebilceginiz etkili bir yontem varmi nasil basa cikabilicegimi sasirdim artik

12. 13 Temmuz 2016
  13. CuriousCat

CuriousCat Sassy cat Üye

Beğenildi:
    706
    Ödül Puanları:
    53
    Bence deneme çünkü sivilcesi olanlara soğan-sarımsak tüketimini azaltmaları söyleniyor. Bence bir cildiyeye görünmek en iyisi, arife günü yüzümde 6 sivilce birden çıktı bayram bitene kadar neler denemedim ki milim ufalmadı, pazartesi doktora gittim bir krem verdi karışım, daha önce benzerini kullanmış hiç etki görememiştim, yani pek umudum yoktu ama 2 kullanımda bile şişliğini alıp yarı yarıya ufalttı. Kısacası cildini yormadan bir doktora görünmek en iyisi

14. 14 Temmuz 2016
  15. Miniss97

Miniss97 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Doktora gittim ama kullan diye ustun koru yazdigi ilaclar bi halta yaramadi ve bu ara yine cogaldi artik nasil basacikcagimi sasirdim delirmek uzereyim