kızlar içim içimi yiyor.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cachymyn tarafından 23 Ocak 2008 başlatılmıştır.

23 Ocak 2008
    Konu Sahibi : cachymyn
  1. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızım doğduğunda topuk kanı alınmıstı ve bı sorun olmadığı surece bana gerı donulmeyeceğı soylenmıstı.az once sağlık ocağından aradılar bır kez daha alınması gerekuıyormus.sbebını sordum prosedur boyle sıze soylemedılermı dedı kadın.ama bu cvp benı tatmın etmedı.ıcım ıcımı yıyor ya kotu bısey varsa.naparım ben.kıyamam yawruma.

2. 23 Ocak 2008
  3. DIONYSOS

DIONYSOS :) nasılım??????? Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım niye kötü düşünüyorsunnn ben iki kere alındığını duymadımmm ama olabilir de ayrıca belki kanları karıştırmışlardır belki kazara dökmüşlerdir bence böyle olma olasılığı daha yüksek.çünkü suçu kabullenmeyip hemen prosüdür böyle diolarrryerimseniben

4. 23 Ocak 2008
  5. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım içini ferah tut
    ne zaman gideceksin
    ayrıntılı sor öğren güzelim

6. 23 Ocak 2008
  7. aregon

aregon Guest

Canım sağlık ocaklarında sırf sen telaş yapmayasın üzülmeyesin diye prosüdür böyle diyerek sorunlu bir durum var diye kan alacaklarını hiç zannetmem, sorun varsa açık açık söylerler, kızımdda da bir hafta sonra kan tekrar alınmıştı...

8. 23 Ocak 2008
  9. çikolatalxix_sxuxt

çikolatalxix_sxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım hiç üzülme tecrübeli bi anne olarak anlatacaklarımı dinlee.aynı sekilde bizede aynı sey sölendi.üniversite hastanesinden mektup geldi tekrar yapılması gerekior diee.oğlum 3 aylıktı ozaman . arayıp sorduğumdada bilemioruzz gelmeniz gerekli denildi defalarca.o gece sabaha kadar ağladım ,eşimde aynıs ekilde oflayıp pufladık.bebeğimizin gözüne bakıorduk bişi varmı diye,neyse ertesi gün verdik kanı ama 10 gün beklettiler sonuçç için tabii biz aynı sıkıntıda..sonucu almaya gitik tamam sonuç ii denildi tekrar dr orduğumda peki neden öncesinde böle söylenildi gerek duyuldu diye sordumm,ya yeteri kadar kan alınmadığını eksik alındığını yada kanın zarara uğradığını söledilerr.

birtek kişi bile ilgilenmedi öncesinde bizim cektiğimiz sıkıntıyı kimse bilemezdi tabiii ama üzülme sonrasında bi akrabamızada aynı öğüdü verdim onlarında bebişi temizdi yani bunuu hep yapıolar sadece biz şansız olanlarız kurbanları.......

10. 23 Ocak 2008
  11. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme benim bir arkadaşımın oğlununda doğduğu hastaneden almışlardı sonra sağlık ocağındanda aldılar üzülme bişeyde çıkmamıştı takma kafana...

12. 23 Ocak 2008
  13. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım stres yapma yaaaa. hemen negatif düşün me.....herhangi bi sebepten geri çağırmış olabilirler... burası türkiyeee....unutma;o testleri yapan ,kanı alan , da insan hataya açık yani ....üzme canını .... iiiyi düşün iii olsun....bizi haberdar et olurmu takip edicem....

14. 23 Ocak 2008
  15. elif_love

elif_love Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim Hiç Telaslanma.benim Kizimdan Da Ilk Dogurdumda 1 Kere Kan Aldilar Topugundan.bir De 1 Hafta Snra Sağlik Ocagindan Kan Verdik.normal Yan Telaslanacak Bişey Yok.iki Kere Aliniyor Zaten...

16. 23 Ocak 2008
  17. cachymyn

cachymyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ınsallah dedığınız gıbıdır.benım anlayamadığım ben ozel hastanede doğum yaptım ve kanıda orda aldılar.pekı benı bugun neden sağlık ocağından aradılar.ne alaka ben anlayamadım.

18. 23 Ocak 2008
  19. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın üzülme.doğrusu o.ben şu anda hamileyim bi akrabamda çocuk dr.u bana özellikle tembihledi.yopuktan alınan kan bi doğar doğmaz bebek beslenmeden aldır ve sonra ilerleyen zamnlrda bi kere daha aldır bunu ihmal etme dedi.sakın merak etme.