kızlar iki gündür kahverengi lekelenmem var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve karakxixz82 tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : karakxixz82
  1. karakxixz82

karakxixz82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bayramın 1.gününden beri kahverengi lekelenmem var sadece tuvalette peçeteye bulaşıyor çamaşırımda yok.regl günümde 6 sı aslında bu ne demek oluyor?aranızda bu gibi durumlarla karşılaşan arkadaşlarımız varmı bana yardımcı olun lütfen çok moralim bozuk.bebek için uğraşıyoruz.

2. 2 Ekim 2008
  3. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım sureklımı gelıo lekelenmelerın?ara rar mı?anne hamiş kaldıında bebiş 3.haftasındaysa rahime yerlesırken annede lekelenme oluyormus,bazı bunyelerde tabi.mesale bende olmadı..belkide hamilesindir canım meraklanma.ama sureklı devam ederse bı dr a gıt ıstersen,belkı başka bişide olabilir.hamiş de olabilirsin bence.

4. 2 Ekim 2008
  5. meltem1974

meltem1974 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun. bence kanda hcg baktır. idrarda çıkmayabilir. hamiş olup olmadığın çıkar böylece kafanı meşgull etmez acabalar.

6. 2 Ekim 2008
  7. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bendede oldu 4 gün boyunca aynı şekilde lekelenmeler, Tüp bebek yaptırmıştım ve düşük yaptım galiba diye gittim doktora, meğerse hamileymişim:sm_cool:ama doktorum bana yatmamı tavsiye etti. Hareketlerine dikkat et canım yavaş yavaş hareketler yap ve en kısa sürede HCG değerlerine baktır.

8. 3 Ekim 2008
  9. karakxixz82

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim arkadaşlar.kanımda anca pazartesi baktırabilirim.özel laboratuvar yok bulunduğum yerde hastanelerde kapalı.inşallah hamişimdir.hiç böyle bişey gelmemişti başıma sürekli gelmiyor ara ara geliyor akşam bi ara vardı şuan yok mesela .bayramın 1.günü başlamıştı akıntım.inşallah vadır bişeyler ümitlenmekte istemiyorum ama bebişte istiyorum Allahın izniyle.

10. 3 Ekim 2008
  11. ece22

ece22 rabbi hebli mines salihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benimde regl günüm 2 ekimdi ama 2-3 gün öncesinden kahverengi lekeler geldi sadece peçeteye geliyodu yanlız.2 gün devam etti sonra regly oldum cnm.ama inşallah sen hamişsindir güzel haberlerini buradan alırız inşallah

12. 3 Ekim 2008
  13. bitanem senin yaşadıklarının aynını bende yaşadım ve evde test yaptım silikte olsa çizgiyi görüyordum ve dr gittim hamileymişim ve şuan kendime çok ama çok dikkat ediyorum Allahın izniyle kucağımada alcam inşllh Rabbim benim bebişimide sizinkinide korusun(amiiiiiin) ha bu arada hamilesin bence hadi hayırlısı mutlaka yat dinlen ne olur ne olmaz ani hareketlerden kaçın hayırlı haberlerini bekliyorum......

14. 6 Ekim 2008
  15. karakxixz82

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar normalde regl günüm bugun ve benim lekelenmem devam ediyor.şehir dışındaydım 3 gündür yazamadım.hala test de yapmadım acaba yapsammı diye düşünüyorum.ben hamile olduğumu zannetmiyorum ama yine de yarın sabah bi deneyeceğim.

16. 6 Ekim 2008
  17. siribron48

siribron48 ACIBADEM SEKERİM:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım artık bı test yap bencede.yarın sabah ilk idraronla yap.dr a gıdıp bhcg ya de baktırabılırsın sonrasında,testten aldıın cvp a gore.hadı hayırlısı bıtanem.....inşallah hamiş haberlerını alırıs burdan.:sm_cool:

18. 6 Ekim 2008
  19. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    bende de lekelenmelerle adet olurum ama sen daha önce başına gelmedi ise ya hamilesin ki umarım öylesin ya da iltihap olabilir idrar yollarında hayırlı haberler bekliyoruz