kızlar ikizler yardımmm

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve minikkuzum tarafından 14 Ekim 2008 başlatılmıştır.

14 Ekim 2008
    Konu Sahibi : minikkuzum
  1. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar 5.5 aylık bal gibi ikiz dğullarım var perisanım yani :)) bitanesi mama yememeye basladı ve çok sinirli değisik bir çocuk oldu.sadece emiyor ve yoğurt yiyor.ek gıdaya baslayalı 3 gün oldu sadece yoğurt ve elma suyu verdim.nasıl devam edeceğimi bilemiyorum strese girdim.pirinçli muhallebi verebilirmisim ama nasıl yapıcam bi de içine mama katmadan nasıl yapıcam ve hangi öğünde verecem.içine mama katarsam ne kadar süreyle yiyebilirler.baska neler yedirebilirim ve nasıl yaparım ..bi de en fazla 45 dk veya 1 saat uyuyup uyanıyorlar 2 saat veya daha fazla uyanık kalıp uyuyorlar böyle devam ediyor bana yardım eder misiniz çok saskınım bu aralar

2. 15 Ekim 2008
  3. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben hiç vermedim ama pirinçli hazır kaşık mamaları ve muhallebiler var veren arkadaşlar gece yatmaya yakın veriyor sanırım tok tutması için. seninkiler de büyümüş artık sebze çorbaları tarhana falan verebilirsin gündüzleri

4. 15 Ekim 2008
  5. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    diş çıkarma dönemlerine yakın başlıyor bu yememe problemleri belki diş perisi ziyaretinize geliyordur...

6. 15 Ekim 2008
  7. minikkuzum

minikkuzum 4 erkeğim ve ben:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    evet diş perisi geliyor galiba cokacimcoook pirinçili mama denedim yediler.sanırım evde yapmam artık sebzeye baslarım.sagolun kızlar