kızlar ilk aylarımdayım ağızım acı suyla dolu gibi yardım lütfeeeen...!!!:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zuhal26 tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : zuhal26
  1. zuhal26

zuhal26 İstiridyeyim,incimsin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar benimle aynı sorunu yaşayan var mı? sabahları kusuyorum ve o yetmezmiş gibi ağzım gün boyu sanki acı suyla doluymuş gibi herşeyden tiksiniyorum benimle aynı sorunu yaşayan varmı yardım edin lütfen çok kötüyüm :gitme:

2. 1 Mayıs 2010
  3. beyzanur0305

beyzanur0305 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben şuan 7 haftalık hamileyim ikinciye.ilkinde berbattım ilk 9 haftada7 8 kilo verdm.hep kustum hiç bir şey yiyemedim serumluktum yani.su içmedim lavaboda yrım lt su içip çıkarıp geliyordm.yemek borum o kadar tahriş olduki tarifi imkansız aklıma geldikçe bile kötü oluyorm.Allah sabır versin sonucu mükemmel bu kalıcı bir hastalık değil Allaha şükür bebeğimi kucağıma alınca herşey bitiyor emin olun.hele ben 2 düşükten sonra olduğu için inanamazsınız belki ama kusarken bile şükrediyordum allhım nedeni çok güzel diye sabredin mükafatını alacaksınız onun için herşeye değer

4. 1 Mayıs 2010
  5. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    iyi bilirim çok feci bi durum .. rennee diye bi rahatlatıcı var onu ağzında tutarsan iyi geliyor arkadaşım, midenide yatıştırıyor :a015:

6. 2 Mayıs 2010
  7. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende de aynen oldu hatta ilk 3 aydan sonra da aralıklı olarak devam etti.
    dr zofran diye bi ilaç önerdi ama içime sinmediği için onu da aldım ama kullanmadım hiç:sinifsinif:
    yeşil elma bana baya iyi gelmişti. bulantım olacağı saatlere dogru yeşil elma doğrayıp yedim birkaç parça. rahatlatıyordu.
    umarım sende de işe yarar:KK46:

8. 2 Mayıs 2010
  9. haziranx

haziranx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ilk 3 ay çok zor bi dönem zaten. hiçbirşeyden tat almıyorsun herşeyden iğreniyorsun. yani bende öyle olmuştu. mutfağa bile giremiyordum herşey kokuyo. ağzımın tadı çok kötüydü. ne yesem çıkarıyordum. hatta ilk 3 ay çubuk krakerle yaşadım denebilir. insan hiç geçmeyecek zannediyor ama 4. aydan sonra geçiyor.

10. 2 Mayıs 2010
  11. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Benimde aynı senin gibi sabahları devam ediyo canım, safra kustuğumuz için o tad ağzımızda oluyo. acı ve iğrenç ve sarı. :umursamaz: