Kızlar inanamıyorum!!!!çift çizgiiiiiiiiii!!!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve justing76 tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : justing76
  1. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar geçen ay ilk tüp bebek tedavimde negatif sonucumu almıştım...ve bu ayda adetim 10 gün gecikti ama ben bunun tamamen tedaviden dolayı olan bir düzensizlik olduğunu düşünmüştüm...ama dr umu arayıp adetimin geciktiğini söylicektim..oda bana nasılsa tahlil yap dicekti vede bende alıp negatif olduğunu öğreneyim de ona göre ararım diye düşündümm..anneme giderken eczanenin birinden aldım hatta annemde wc de annemin haberi olmadan tahlili yaptım...ilk çizgiyi her zamanki gibi gördüm ama ikinci çizgiye hiç alışık olmadığım için görünce inanamadım..çığlık atıp annemi öyle bir çağarmışımki annem nasıl geldi yanıma kadın cağız..wc de böcek falan var sanmış...kızlar doğal yolla hamile kaldım inanamıyorum.. dr um kandanda baktır değerin 1500 ü geçmişse hemen gel keseyi görürüz dedi..ama benim 24000 olmuş..yarın dr uma gidicez ve bebeğimi inşallah görücem...bu sabah hayattan bu kadar bezgin olarak uyanmışken şuan o kadar mutluyumkiii...Kimse ümidini kaybetmesin...Allaha dua edin ...o zamanı gelince veriyor elbet...Allah herkese nasip etsin....hepiniz için çok dua zaten ediyordum etmeyede devam edicem...

2. 18 Ocak 2010
  3. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    cok sevindim cnaım Allah tamamına erdirsin.sağlıkla hayırlısıyla kucağına aldığın haberleirnide alırız inşaallah.sağlıcakla kal.sevgiler...

4. 18 Ocak 2010
  5. mehsilopi

mehsilopi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar güzel bir haber bu ya valla sizi tanımıyorum ama inanın çok ama çok sevindim böyle durumlar olabiliyormuş.herşeyde vardır

6. 18 Ocak 2010
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaaa işte mucizelerden birisi daha canım benim gözün aydın rabbim yeterki ol desin canım herşeyin vakti var vaktinden önce hiçbişey olmuyo işte örnek 1 ay sonra kendiliğinden hamiş kalman rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla kucağına alman dileğimle

8. 18 Ocak 2010
  9. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    çok sevindim .... allahım tamamına erdirsin inşallah.... hayırlı uğurlu olsun...

10. 18 Ocak 2010
  11. justing76

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar şoktayım ben...bir sonraki tedavimi ne zaman yaptırayım diye düşünürken..ama biliyormusunuz bu ay kayın valde ve kayınpederim hastaneye yattı ve baya koşuşturduk..bebek düşüncemi unutmuştum inanın..pisikoloji çok önemli demekki..ama bir önceki ayki tedavinin ilaçlarının etkiside devam edebiliyormuş..belki onunda katkısı var..ama herşey yinede Allahtan...hepinize çoook teşekkür ederim..Allah bu yolda giden herkese nasip etsin....

12. 18 Ocak 2010
  13. sahra01

sahra01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sevindim canım hayırlı olsun bende yarın sonuç alcam dayanamayıp test yaptım çizginin biri silinikti yarın görcez bakalım

14. 18 Ocak 2010
  15. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    justin.....nerelerdesin...seni bulamıyorum....bizim topiğe gel.....

16. 18 Ocak 2010
  17. ADAM

ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    YAZINI BıR ÇIRPIDA OKUDUM...
    GÖZÜN AYDIN CANIM....
    kafa rahatlığı gerçekten çok önemli....

18. 18 Ocak 2010
  19. justing76

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    saolun hepiniz...sizin desteğinizle oldu herşey...bunları yazarken ağlıyorum yeminle...allahım ne olur herkese ver diyorum...