kızlar iş yerinde sağdığınız sütü nasıl saklıyorsunuz

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bi' forumundadır ve entelliye tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : entelliye
  1. entelliye

entelliye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben daha 3 aya yakın oğlumla olabileceğim kısmetse o 4,5 aylık olduğunda işe başlayacağım ve mesaim çok uzun öğlen eve gelme imkanım yok iş yerinde öğlenleri ve ikindiye doğru sağarım diorum sütüm azalmasın die inşallah öle olur ama çalışan anneler siz sağdığınız sütü işten eve nasıl getiriyorsunuz nasıl saklıyorsunuz
    yardımcı olursanız çok sevinirim

2. 14 Eylül 2009
  3. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba ben öğlen ve akşamüzeri olmak üzere işlerin durumuna göre işyerinde sütümü sağıyorum saklama kaplarının içinde iş yerinin buzluğuna koyuyorum birde çantam var içindede buz aküm mesaim bitince içine katıp o şekilde eve getiriyorum sütleri sorun olursa yardımcı olurum bol sütlü günler

4. 15 Eylül 2009
  5. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende ilgin0707 gibi yapıyorum. Buz akülerin ve özel süt dolabın mutlak olmalı. Birde işe başlamadan önce stoklamaya başlamıştım. Ben tabi şanslıydım 17. ayının başında başladım işe. Sütüm iyice azaldı artık. O nedenle sadece öğlen tatillerinde sağmam yetiyor. Şişip beni rahatsız etmiyor. Bebeğini güle güle büyüt. Sevgiler

6. 16 Eylül 2009
  7. ozzge

ozzge Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Süt dolabı nedir acaba? Bende Ocakta işe başlıcam da :uhm: BEnim de çok kafama takılıyor bu durum.

8. 16 Eylül 2009
  9. tebessum77

tebessum77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    termos işe yarar sanırım ben chicco termos kullanmıstım biberonla içine koyuyorsun ısısnı 6 saate kadar muhafaza ediyor

10. 22 Eylül 2009
  11. zeyno3506

zeyno3506 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende iki aylıken işe başlayacağım ve ne yapacağımı bilmiyorum ya şu saklama poşetlerinden mi alsam yoksa biberona sağıp termostamı saklasam bozulur diye korkuyorum süt çok sıkıntılın işler ya keşke ücretsiz izin alsaydım çok pişmanım şimdi