Kızlar İstanbul hangi tüp bebek merkezini önerirsiniz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve encxixla tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : encxixla
  1. encxixla

encxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 4 yıllık evliyim. Çok çocuk istememize rağmen şu ana kadar hamile kalamadım. :Saruboceq:Artık tam kapsamlı bir üreme merkezine başvurmayı düşünüyorum. Kendimce araştırmalar yapıyorum. Ama bizzat yaşayanlardan da öğrenmek istiyorum. Benim için iki kriter önemli başarı şansı ve doktorların ilgi ve alakası sonuçta en özelimize tanık olacaklar. Bizi güvende ve emin hissettirmeleri çok önemli.
    Lütfen tecrübe ve önerilerinizi benimle ve benim durumda olanlarla paylaşır mısınız?
    Gerçekten önerilerinize çok ihtiyacım var.
    Hangi hastane, hangi doktor???:KK46:

2. 7 Ağustos 2008
  3. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelıkle yenı tedavıye başlıyacagın ıcn sımdıden hayrlısı olsın dıyorum allah emeklrnızı karsılıksız bırakmasın benım onerecegım merkez bahcelıevlerde medıcalpark var dr.latif küpelıoglu tavsıye edrım co guzel ılgı ve basarı oranlarıda yuksek bıde amerıcan hastnesı var orda guzel ama bıraz pahalı dıger merkze gore ama orada basarı oranı yuksek ve ılgı cokguzel hayrlısı olsun canım bol şans

4. 7 Ağustos 2008
  5. iremm24

iremm24 YARABBİ ŞÜKÜRRR Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende sana international hospitalı tavsiye edicem.Ben orada tedavi oluyorum,doktorum Engin Oral.Hem hastane hem ekip çok iyi.Araştırmalarıma göre başarı oranlarıda oldukça yüksek.Benim yumurtalar cumartesi toplanacak,üç gün sonrada transfer.Hepimiz için hayırlısı inşallah!!!!

6. 7 Ağustos 2008
  7. akyamm

akyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, öncelikle hayırlı olsun, ben alman hastanesine gittim mikroenjeksiyon yaptırdım ve 2 gün önce sonucumu aldım pozitif, doktorum Halit Fırat Erden konusunda çok tecrübeli ve ekip halinde çalışıyorlar Bahçeci kliniğinin ekibi zaten, açıkçası bana istanbulda önerilen en başarılı iki yer vardı biri alman hastanesi diğeri amerikan hastanesi, benimki kısmet alman hastanesine gittim, memnuniyete gelince bütün hastanelerin bu bölümleri çok kalabalık oluyo ben ilk gittiğimde çok şaşırmıştım ve açıkçası o beklediğim dakikalarca konuşmalar ilgi alaka olmuyor, tamamen teknik çalışılıyorlar şunu yap bunu yap şu tahlili yap şu ilacı kullan vs...zaten doktor muayene ediyo diğer ayrıntıları hep hemşireler hallediyo ilaç yazma analtma vs.. gibi, hemşireler ilgili özellikle tüp bebek hemşireleri benim doktorum halit beydi ama 2 kere oan muayene oldum diğer muayenelerime başka doktorlar girdi doktorum yurt dışında olduğundan o yüzden tam bir doktor-hasta ilişkisi yaşayamadık, umarım hayırlı sonuçlar alabileceğin yere yönelirisin, başarı konusunda listedeki resmi sıralamada bu iki hastane var, diğerlerinide iyi araştırmak lazım, bu işte en önemli şey labaratuvar ve embriyologlar , o yüzden bunlara dikkat etmek lazım, alman hastanesininde labaratuvarı iyidir. Fiyatı 2.300-euro + ilaçlar sana ait

8. 7 Ağustos 2008
  9. serbey

serbey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.tedavinde başarılar diliyorum arkadaşım.

bende ferticenter tüp bebek merkezine gidiyorum.doktrum nuri delikara.şuan tedaviye ara vermiş durumdayım.bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve doktrumda da merkezden de çok memnunum.

10. 7 Ağustos 2008
  11. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım ilk önce tedavin hayırlı olsun ihşallah bebegini kucagına alırsın ilk seferde bence yer önemli degil her yerde gebe kalan var 2 kinci tüp bebegimi bahçeçi kılinliginde alman hastanesinde yaptırdım sonuç negatif her yerde hamile kalanda var kalmayanda en dandik doktora gidersin hamile kalırsın en süperine gidersin kallamazsın yeterki allah istesin şansın bol olsun

12. 7 Ağustos 2008
  13. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    memorial hastanesinde yaptırdım çokda memnun kaldım sonucumda pozitif.

14. 7 Ağustos 2008
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    Canimm o kadar çok tüp bebek merkezi var ki... Ve bu işler birazda kismet işi... Kim nerede pozitif elde etmişse orayi öneriyooo ama sonuç negatifde olsa aslinda önemliolan doktorunn ilgisi ve personelinn ilgisi hastane.....herkes olumlu sonuçç ile ayrilsaa zaten problemm kalmazdi....bazenn çok iyi bi yer veya doktorr size hitap etmeyebiliyooo o sicakliği alamayabiliyosunuzz herkes için bazi şeylerr farkli olabiliyoo rabbim herkes içinn hangi merkez hayirli ise herkese orayi nasip etsinn ve hayirli sonuçlarr tatli bebişlerr nasip etsinnn içinnnnnnn

16. 10 Ağustos 2008
  17. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle ALMAN HASTANESİ canım gebe kalıp kalamamaktan ziyade önemli olan diğer bir şey de senin sağlığın ve Türkiyede bir numara ALMAN HASTANESİdir benim de doktorum halit fırat erden ama zaten ilaç doktorun ayrı yumurta doktorun ayrı transfer doktorun ayrı olacak ve hepsi dalında uzman kişiler yurtdışında gebe kalamayıp buraya gelen çok hasta var zaten bir kere gitsen o kalabalığı görünce şok olursun. İstanbulda diğer uzman hastane de Amerikan Hastanesi...

18. 10 Ağustos 2008
  19. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    nerde ikamet diyorsun canım ben alman hastanesinin şubesi umut tüp bebek merkezi dr.enver kurt'u tavsiye ederim ben çok memnunum henüz transfer olmadı fakat tutsada tutmasada başka yere gitmem çünki profesyonel ve güler yüzlü bir ekip