Kızlar İstanbulda tavsiye edebilecegiz bir Dermatolog var mı?

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve diclee tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : diclee
  1. diclee

diclee Guest

kızlar 18 yaşındayım sivilcelerim ve onlardan sonra kalan izler var kaç defa dr gittim verdikleri ilaçları kullandım ama geçmedi sanırım iş dr da bitiyor bana istanbulda olan memnun kaldınız hastane ve dr isimlerini yazarmısınız aslında devlet hastanesi olursa daha ii olur malum ögrenciyim özeller baya pahalı oluyor önerileriniz için şimdiden teşekkürler

2. 21 Ocak 2009
  3. whisper34

whisper34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İst. G.O.P Hastanesi Dermatoloğu onunla bir görüş istersen hem orada kurumlar da geçiyordu...

4. 21 Ocak 2009
  5. diclee

diclee Guest

önerin için saol cnm okul tatil olsun hemen gitcem sivilcelerim 2 haftadır baya arttı önceden yanaklarımda çıkmazdı ama artık çıkıyor morelim çok bozuldu sınavlar falan stres yapıyorum sanırım o da sivilce çıkmasına neden oluyor cnm bu önerdigin dr ii mi artık geçsin istiyorum sivilcelerim gittigim hiçbir dr verdigi ilaç işe yaramadı zaten ilgilenmedilerde umarım bu sefer kurtulurum

6. 22 Ocak 2009
  7. whisper34

whisper34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    internetten hakkında bilgi edinebilirsin Dr. Şerafettin Saraçoğlu...

8. 27 Ocak 2009
  9. _buffy_

_buffy_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben sivilce sorunu için gitmedim ama jfk hastanesindeki da ki dermatolog da çok tatlı ve ilgili biri.Ordada sosyal güvenceler geçiyor ve muayene çok ucuza geliyor..

10. 1 Şubat 2009
  11. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    bende hisar intercontinnltel de ayşe ferzan aytug sanırım ona gittim kaç dr gitmiştim sonunda o teşhis koydu ve tedavi oldum

12. 2 Şubat 2009
  13. diclee

diclee Guest

kızlar tavsiyeleriniz için çok teşekkürler dershaneden fırsat bulamadıgım için gidemedim bi türlü artık bi gün ekicem dershaneyi gidicem bu hafta cuma ben avp yakasında oturuyorum bu taraftaki hastaneleri yazarsanız sevinirim

14. 5 Şubat 2009
  15. amorfius

amorfius Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle kullandığın yüz yıkama jelini bırak ve kükürtlü sabuna geç hemen, 1 hafta içinde teşekkür edersin bana :)
    doktor olarak da zeynep kamil e gittim, tek bir cildiyeci var zaten, çok rahat muayene olursun güvencen varsa..

16. 4 Mart 2009
  17. rabmer

rabmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    CERRAH PAŞA HASTANESİ OYA OĞUZ CANIM BENİM SAÇLARIM DÖKÜLMÜŞTÜ VE TAMAMEN VE OYA HANIM SAYESİNDE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM İNŞ SANA FAYDASI OLUR CANIMyerimseniben

18. 17 Ekim 2010
  19. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba oya oguzun ismini bende duydum özel muayenesi 250 milyon cerrahpaşada hasta kabul ediyormu bilgisi olan varmı