kızlar istemeye gelicekler yardım edin...

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve cigdemm87 tarafından 10 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cigdemm87
  1. cigdemm87

cigdemm87 Guest

tecrübeli bayanlar yardımınıza ihtiyacım var :) bi dahaki hafta istemeye gelicekelr sözde olucak. bana yapmam gerekenleri söylermisiniz. yani tavsiyelriniz.şunu yap bunu yap kesinlike şöyle olsun diye bilceciğiniz mesela :):) size güveniyorum kızlar :)

2. 10 Ağustos 2009
  3. eeebruuu

eeebruuu 02.12.2011 Seni Seviyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayni dert bende de var canim bende ne yapacagimi bilmiyorum :kedi:

4. 10 Ağustos 2009
  5. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Canım hiç bi bilgim yok vallahi öyle bi derdimde yok.
    Organize et bişeyleri yada ben heycanlanırım derseniz bi yakınınız yapsın

6. 10 Ağustos 2009
  7. cigdemm87

cigdemm87 Guest

ozaman allah yardımcımız olsun :) pek fazla heycanım yokda sadece ne yapılması gerektiği hakkında bilgi almak istedim:) neyse o gün büyükler bizi yönlendirir cnm ona göre davranırız artık...

8. 11 Ağustos 2009
  9. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Canım benim de geçen ay oldu sözüm. Gerçi benim ki akraba olduğu için bir nebze de olsa daha rahattım. ısteme ve söz aynı anda yapıldı. ınsanları tanımama rağmen öyle mütşih bir heyecan vardı ki anlatamam. Sana tavsiyem ilk yapman gereken ne biliyor musun sakin ol. Panik yapma çünkü ben kendi adıma söyleyeyim panik olunca herşeyi daha beter elime yüzüme bulaştırıyorum.. Olabildiğine sakin ve güleryüzlü ol. Kahveleri sen yapma ne kadar becerikli de olsan o anın telaşıyla pekte güzel olmuyor. O yüzden iyi bir bilene devret o görevi.. Sıcakkanlı ol. ınsanlar demesin ne havalı falan diye.. Onun dışında pekte birşey yok aslında. Doğal herşey akışında ilerliyor. Sen rahat ol gerisi gelir tatlım :smiley-cool:

10. 11 Ağustos 2009
  11. Gurbetcikiz

Gurbetcikiz Guest

Ya kizlar istemeye hic 20 kisiyle gelinirmi? Bizimki halalari dayilari enisteler teyzeleriyle gelcekmis normalmi bu ?

12. 11 Ağustos 2009
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    canım öncelikle yakın arkadaşlarından biri yada ikisi yanında olsun mutlaka
    mutfakta bulunsunlar
    kahve yaparken eğer pasta kek börek tarzı bişiyler ikram edilecekse onlar hazırlasınlar sen götür
    elbise giy, pantolondan tercih etme
    yüzünde yapmacık bi gülümseme değil de mahcup bi gülümseme olsun
    çok hafif duru bir makyaj yap azicik parfüm sık
    ayrıca yanlarında oturma :)

14. 11 Ağustos 2009
  15. cigdemm87

cigdemm87 Guest

tmm kızlar hepsini uygulıycam:) siyah dizlerimde bi elbise giyicem...kahveleri ben vericem dimi :KK43::KK43::KK43: en korktuğum buda düşerim dökerim heycandan falan diye :) :) gurbetci kız bence normal kalabalık bi aileyseler kimseyi kırmak istememişlerdir biliyorsun böyle durumlarda hep biri gücenir beni çağırmadınız ben yoktum diye :) evinizde genişse bırak gelsinlerr :)

16. 11 Ağustos 2009
  17. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Canım sen yine iyisin benim sözde çocuklar hariç 56 kişi vardı. Allahtan ev büyükte bir şekilde sığıştık çocukları da aşağıya postaladık. Böyle günlerde kimsenin kalbi kırılmıyor. Gelmek isteyene gelme diyemiyorsun ki. Nişan gibi oldu bizimkisi(annem sonradan dedi keşke nişan yapsaydık bu neydi böyle ya diye kaydirigubbakcemile3 ) ama birşekilde idare ettik. Onca kişiye yemekte verdik düşün halimizi :bbo:

18. 11 Ağustos 2009
  19. 27Eylul

27Eylul RABBİM SENDEN İSTİYORUM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel bir mutluluk ya az çok tahmin edebiliyorum ama galiba bana çok uzakta kaldı gibi görüyorum :KK43: yüzdük yüzdük kuyruguna geldik ama o kuyrugu kopardılar :KK43:(