kızlar kaçıncı ayınızda hamile kaldınız

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dyg_6 tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : dyg_6
  1. dyg_6

dyg_6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese slm ben 11 aylık evliyim ve bebek yapmaya karar verdik bu ay ilk ayımızdı olmadı kısmet önümüzdeki aya acaba bebek istemeye karar verdikten sonra kaçıncı ayınızda hamile kaldınız acaba çevremdekiler hep 5 aydan aşağı değil benimde gözüm korktu açıkcası deneyimlerinizi paylaşırmısınız

2. 22 Temmuz 2009
  3. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben denemelerin 5.ayındayım ama hala tık yok.Her ay hersey uygun olduğunda bile(yani tamamen sağlıklı,yumurtlama gununde birleşip) sansın %20-25. ve genelde 6.ayın sonunda deneme yapanların %50si hamile kalabiliyor.1 yıla kadar zaten doktorlar normal kabul ediyor eğer yasın gec değilse.Sen yeni başlamışsın.ınsallah hemen kalırsın,sanslı %20ye girersin insallah.ama uzun sürersede şimdiden hazırlıklı ol.Moralini bozma sakın.er gec insallah nasip olacaktır..

4. 22 Temmuz 2009
  5. hatay-yozgat

hatay-yozgat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende ne zamandır bu konuyu araştırıyorum.
    benim tanıdıklarım genelde (hiç bir sorunu olmayanlar) 3. ayda hamile kalmışlar. bende bebek istiyorum. ama bende henüz yeni karar verdim daha bir ay bile olmadı. inşallah fazla beklemek zorunda kalmam.

6. 22 Temmuz 2009
  7. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    başka bir forumdan arkadaşlarım var. 3 tanesi istedikten sonra 3. ayda hamile kaldılar.ki genelde 3.ay çok duyuyorum. biri hemen ilk ayda. tabiki uzun zamandır bekleyenler var onların da genelde problemleri var. ( azospermi, kanda pıhıtılaşma vb ) bana gelince bu benim 3.ay bekliyorum bu haftasonu tezim doğrulancak mı?

8. 22 Temmuz 2009
  9. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    insallah doğrulanır canım,insallah hamişsindiropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

10. 22 Temmuz 2009
  11. dyg_6

dyg_6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar tşk ederim cvplarınız için ben 24 eşim ise 31 yaşında uygun yaşlar olduğunu düşünüyorum ama işte ne zaman kısmetse o zaman oluyo birde ben bu ay normal regli günümün gecesinde oldum gündüz hastalanmayınca heveslenmiştim sabah kalkıp hemen test alıp yapacaktım ama sabaha kalmadı valla :)

12. 22 Temmuz 2009
  13. arsivist

arsivist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

inşallah. bu zor bir psikolojiymiş! sadece 2 ay negatif ve şimdi 3.aydayım tırsıyorum :) ya yıllarca bekleyen insanlar? rabbim cümlesine sabır ve hayırlısıyla bebeklerini nasip etsin. dışarıdan kolaydı. ya ne olacak 6 ay hatta 1 yıl normal falan diyodum ama davul sesi uzaktan hoşmuş. 1 yıl böyle beklemeyi şu an düşünemiyorum. spora gidiyordum bıraktım. başım ağrısa ilaç içmiyorum. koltuğu çekicem korkuyorum ya hamileysem diye. her an aklım bu konuyla meşgul. sonra buralarda okuduklarımızdan etkileniyoruz. kolay değilmiş bu işler velhasıl!

Son düzenleme: 22 Temmuz 2009
  14. 22 Temmuz 2009
  15. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet cok haklısın.insan her adet dönemine kadar psikolojik anne oluyor sanki.her ay hamileyim modundayım,bir heves bir umut.ama kırmızılar gelince hüsraaan...

16. 22 Temmuz 2009
  17. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Süper konu açmışsın canım benim de merak ettiğim bir şey bu. Bizim de bu ay 3. denememiz, bakalım 3lerdeki keramet işe yarayacak mı bende de, haftaya öğreneceğim :1rolleyes:
    Ama nasıl bir psikolojiymiş bu yaa gerçekten hiç böyle olacağımı düşünmezdim hep aklımda benim de ya hamileysem diye yiyeceklerime herşeyime dikkat ediyorum her minik bulguyu acaba hamile miyim diye değerlendiriyorum. 2 kez negatif sonuç aldıktan sonra takmayacağım kendi haline bırakacaım dedim 2 hafta dayandım sonra yine yumurtlma günü saymaya başladım :kedi: ınşallah hepimiz bir an önce güzel haberi alırız opuyorumnanaktan

18. 22 Temmuz 2009
  19. kenyaa

kenyaa annesinin kuzusuuuu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kişiden kişiye degisir canım ben ilk denememde hamile kaldım
    arkadasımda 9ç ayında hamile kaldı
    teyzemin gelini 9 aylık evli hala hamile deil