Kızlar Kafam çok dolu, çok mutsuzum, yorgunum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TuqqBaa tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

17 Ekim 2009
    Konu Sahibi : TuqqBaa
  1. TuqqBaa

TuqqBaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar hiçbirşey istediğim gibi gitmiyor artık çok yoruldumm...1 senelık yakın arkdsmla tartstık sınıfa daha bu sene gelen kız yüzünden dün kendimi resmen ock dışlanmış hissettim ikisinin de svgilisi oldugu ıcın konuscak konuları oluyor dün bana en yakın arkadaşım çok uzak davrandı onlar sevgılılerınden bahsedıyordu ben de gıttım yanlarından ama kırıldım sonradan sankı ben yokmusum gıbı davrandılar sınıfta gorsenız hatta en yakın arkdsmla ben oturuyorum o kız oturdu onun yanında dusunun bende cok sınırlendım hatta agladım onlarsa yanımıza gelebılırdın felan fılan dedi ama ben çok kırılmıştım gereksız bır kırılganlıkmıydı bılmıyorum ama inanın yüzüme bile bakmıyodu sonradan gelen hazal denilen kız bıle daha cok ılgılendı bana bende sonra agladım patlak verdı sordu en ykn arkdsıgım dediğim kişi o da ne yaptım ben şimdi felan dedi o da ağladı ve sonradan konustuk anlamadı beni felan eve geldim ona msj cektim şöyle böyle diye o da gelebilirdin yanımıza işte biz orda gulyoduk konusuyoduk dedi ama sabahtan berı sure gelen bırsey vardı zaten cok durgunsun felan dediler çok kırıldım dedim anlaşamıyorz anlayamıyoruz birbirimizi dedim o da evet anlayamıyoruz dedi ben de o zaman anlayan arkadaşlar bulursun umarım dedim o da ok dedi mine dıye bı arkadaşım var sürekli o yanımda benı anlıyor cidden ama bu en yakın arkadaşım(özge) onu sevmıyor sinsi olduğunu düşünüyor ama bence ağladığımda en cok o yanımda oldu bu yuzden kendıne yediremedi özge çünkü mineye çok kötü davranıyodu özge mesaj cekmişsin ben umarımbulursn demiyorum çünkü var dedi bende ok dedim hazal geldi msne k.bkma dedim hani senlik bi olay yok özgeden kaynaklanıyo diye özge de nasıl doldurdu onu bilmiyorm mine bana sinsi gelıyo gibi şeyler söylemeye başladı alttan alta özgeyi savundu şaşırdım cidden sınıfa alıştırmaya çalışan herseyı yapan bendim hazalı o ne demeye başladı anladım bir kere daha insanları sinir oldum gerçekten hazal biz özgeyle çok yakınlaştık buqün ama sanada çok deger verıyorum gibi şeyler söylemeye başladı çok üzüldüm baksana daha 1 ay oldu sınıfa geldi neler oldu dıye kızlar kafam o kadar dolu ki hep bunu düşünüyorum ortak arkadaşlarımız var özgeyle nasıl olucak sınıfta nasıl geçicek günler çok düşünüyorum hazalla çok yakn arkadaş olucaklar ve ben daha çok kırılıcam nasıl böyle yaptılar dıye yardım edin:KK43: çok mu takıyorum kafaya lütfen rahatlatın beni

2. 17 Ekim 2009
  3. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    neden takıyorsun ki bunları?gerçek yüzlerini görmüşsün 'arkadaşım'dediğin insanların,bence sevinmelisin bu durumua. senin yerinde olsam asla konuşmazdım ve kafamada takmazdım...sana değer veren insanlarla görüş...bence arkadaşının kişiliği tam oturmamış... :eek:lmaz:

4. 17 Ekim 2009
  5. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.402
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaş bulmak bu ortamda zor ve birde senin gibi erkek arkadaşı yok ise daha zor

o kızlardan uzak dur ama herkese yakın davran sonuçta bir hedefin var okulu bitirmek

meslek sahibi olmak

arkadaşın olmadan kendinle barışık ol dünyanın sonu değil ,

artık yavaş yavaş yetişkinliğe doğru adım atıyorsun

her geçişte sancılar olacak

sadece güzel olan şeyleri gör onlara yönel enerjini boş ve sinir olacak şeylere yorma :eek:

6. 17 Ekim 2009
  7. TuqqBaa

TuqqBaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben herkeze ock deger veren bırıyım sadece bu davranısı haketmedıgımı dusundum şmdi sınıfta bır gruplaşma olacak bu benım canımı sıkıyor arkadaslarım tabı var ama ozgeyle yapardım herseyı ondan benım hedefımın sadece ıyı bır unıversıte meslek sahıbı oldugunu bılıyorum gerıye dondugumde gulecegımıde ama cok takıyorum kafaya nasıl olcak dıye:KK43:

8. 17 Ekim 2009
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bencede kafana takma..hele hele ağlama olayına hiççççççççççç girme..insanların sağ gösterip sol vurmasına alış

10. 17 Ekim 2009
  11. GazozGofret

GazozGofret Moonlight Sonata... Üye

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    senin yanında sen yokmuşsun gibi davranıyorlar!!!!!!!!!!! hiç tahammül edemem ..

üzeni yolla.. salla :KK66:

12. 17 Ekim 2009
  13. cicekbocek

cicekbocek Mantık yoksa akıl boştur Üye

Beğenildi:
    838
    Ödül Puanları:
    238
    iki tane noktalama işareti kullansan iyiydi be canım... :)

canım şimdi senin aklında üniversite olsun, orda istemediğin kadar arkadaşın olur.. mesleğe de neden genel koordinatör demişsin :)

14. 17 Ekim 2009
  15. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende arkadaslarımdan hic memnum diilim. :çok üzgünüm: beni dıslamıyolar ama onların yanında sıkılıyorum falan mutlu olamıyorum. hem mah. hemde okul arkadaslarım. mahallede yanlarına cıkmam. telden müzik acıp geziyolar ölee.. benimde hosuma gitmiyo cünkü artık büyüdük yani hergün sokakta ne isimiz var dimi. o yüzden mahallede yanlarına inmiyorum ama okulda beraberiz hergün beni cagırırlar gideriz. ben mutlu diilim bu durumdan ama baska arkadasımda yok okula gitcek gelcek vs.. iste bu yüzden onlarla beraber olmak zorundayım. senin durumuna gelince.. eger özgeyle arkadaslıgını devam ettirmek istiyorsan hazalı hayatınızdan cıkarın. hem daha ilk günden hazal senin yerini almıs. arkadasınla aranı bozma. ama ben özgeyi sevmiyorum diyorsan sende mineyle arkadas olabilirsin. yerimseniben

Son düzenleme: 17 Ekim 2009
  16. 17 Ekim 2009
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sorun etme bence böyle basit şeyleri

canı isteyen konuşur istemeyen konuşmaz

hiç eyvallah bile etme...

niye ağladınız ki...

kendinizi acizmiş gibi gösterdiniz

18. 17 Ekim 2009
  19. TuqqBaa

TuqqBaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sınırlenınceee oturup aglarım bu genel huyumdur benim sinirden agladıgım kadar üzüntümden ağlamamışımdır o an bırıne zarar vermek bagırıp cagırmaktansa aglarım bu yüzden