Kızlar kafam çok karışık nolurrr bi akıl verinn:(:(

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yazik_bana tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

9 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yazik_bana
  1. yazik_bana

yazik_bana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama artık kime anlatacağımı kimden fikir alacağımı şaşırdım kızlar nolur bi akıl verin bana:KK43: yaklaşık iki aydır erkek arkadaşımla ayrıyız. son ki haftadır falanda face de aşk şarkıları paylaşıp duruyo. Ayrılmamızda doğru dürüst bir sebep yok öyle basit bir ilişkide değildi babama falan söylemiştim bu ay nişan düşünüyoduk. Ama birden bire böyle olduk beni çok sevdiğini ve çok özlediğini biliyorum. facede paylaştığı şarkılarında bana olduğunu düşünüyorumdum sadece ben değil herkes öyle düşünyordu. Fakat geçen hafta yolda karşılaştık ve hiç konuşmadan yan yana geçtik:KK43:((( o akşamdan sonrada facede daha bi abarttı aşık oldum falan yazmaya başladı. yok bu seferki başka hiç bitmesin falan diye. Ben böyle birşeye inanmıyorum çünkü imkansız öyle biri değil. Beni görünce aşkamı geldi naptı anlamadım:)ama genede kafam çok karıştı acaba gerçekten biri varmıdır hayatında:KK43:

2. 9 Nisan 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bi arkadasımın yasadıklarını hatırladım yazdıklarınızı okuyunca
    neden ayrıldınız?
    arkadasımın sevgiliside benimle evlenir misin fln diye iletiler yazıodu profiline aşkla ilgili sözler fln kızda kendi üzerine alıodu kesin bana yazıo ama cevap vermicem süründrcm diyodu ama gercek anlaşıldı 1 hafta sonra yeni sevgilisiyle fotolarını paylaştı facede çocuk

4. 9 Nisan 2010
  5. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Canım dereyi görmeden paçaları sıvayıp kendini çok umutlandırma derim ben bilmiyorumkismile Seven erkek gelir, yolda gördüğünde konuşur bence..Seni tamamen kaybetmekten korkup şimdiye kadar araması gerekirdi..Büyük bir sebepten de ayrılmamışsınız ve 2 ay olmuş bir adım atmamış..Kendini kötüye alıştır, iyi birşey olduğunda sevinirsin hiç olmazsa..Ama olumluyu düşünüpte; olumsuzla karşılaştığında üzülen sen olursun :teselli:

6. 9 Nisan 2010
  7. evren_misali

evren_misali telebehh Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o akşamdan sonrada facede daha bi abarttı aşık oldum falan yazmaya başladı. yok bu seferki başka hiç bitmesin falan diye.

canım bencede kendini en kötüsüne göre ayarla eğer böyle birşey yazıyorsa
    sana aşık olsa gelir söyler yolda görünce bi slm olsun verir
    biri olmasa bile bence sana bittiğini işaret etmek istemiş yani =((

8. 9 Nisan 2010
  9. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım eger bu kadar kafanı karıstırıyosa bu durum bence konus onunla bunu kaybetcek neyın varkı boyle kendı kendını yıyecegıne olayın aslı neymıs ogrenırsın
    tabıkı olabılır boyle bısey ama senın merak etmen ıcın de yapmıs olabılır olese bıle cocukluktan baska bısey degıl
    bence sen konus tatlım hayatına bı yon verırsın bır an once

10. 9 Nisan 2010
  11. Cns_Tgy

Cns_Tgy Nazarlardan koru Allah'm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben bu duruma bı yorumda bulunamayacğm ama okurken içim sızladı gerçektenmafoldumben inşallah hakkında hayırlısı olur..

12. 9 Nisan 2010
  13. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bencede baskasina yaziyor onlari..

14. 9 Nisan 2010
  15. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    söz konusu erkek mileti olunca onlar için herşey bir günde bile değişir ayrılığın ikinci dakikası yeni birini nasıl bulurumu düşünmeye başlarlar hiç şüpheniz olmasın:umursamaz:

16. 9 Nisan 2010
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence kıskandırmaya çalışıyor.. ama sana karşı bişeyi kalmamış gibi kalsa böyle yaparak aranızdaki yolu iyice kapatmazdı. sana yazmış olsa bi şekilde belli ederdi bence umutlanmasan iyi edersin..

18. 9 Nisan 2010
  19. yazik_bana

yazik_bana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    yaa bi arkadaşının nişanına gitmiştik 2 ay önce. orda herkese nisanda nişanımız var dedi. Annemde babaa daha yeni söylemişti birinin beni istediğini. Babam benle konuşmuyodu ben odadayken o gelmiyodu bile o kadar üzülmüştü. Nişanın olduğu salonda ewe çok yakın ama yinede gece yalnız gelmiyim dedim tamda babamın ewe dönüş yolu çünkü.ama onunlada gelemezdim babam görürse hoş olmazdı. Bende üst kat komşumuzu çağırdım bni almaya gelmesi için. 15 yıllık arkadaşım annemde komşumuzla dönmemi istedi. Annemde babama rağmen bni nişana göndermişti ve onu kıramazdım. Neyse arkadaşım geldi beni almaya. Erkek arkadaşım hiç bişi dememişti bir kızma durumu falan olmamıştı. Ama sonra telefonlarıma hiç cvap vermedi. İnsan bi neye kızdığını söyler bi daha yapma der. 2 hafta sonrada arkadaşlarını gönderdi benimle konuşmak için.Geldiler bende syledim herşeyi onlara. Sonra o gece aradı beni yarın akşam görüşelim konuşalım dedi bende tamam dedim. Ama ertesi gün İst dan teyzemler geldi aksilik işte ben çıkamadım. oda tamam hafta sonnu görüşrüz dedi. ama bir daha hiç ses çıkmadı. Bu olayda 1 ay önce falan oluyo. ya o kadar değişik bir insanki bazen beni Allah kurtardu diyorum ama düşünmedende edemiyorum:KK43:((((