kızlar kafam çok karıştı :(

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ffilizz tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : ffilizz
  1. ffilizz

ffilizz <3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2 gün önce doktora gittim 7 aydır olmuyo diye... ultrasonla bakmasını istedim :KK43: baktı yumurtalıklara falan yumurtlama günümede 1 gün vardı.bişe demedi.adetin 2. günü gitcekmişim. sonra ben evde dayanamadım yine test yaptım 1.çizgi malesef net. saatler sonrada 2. bir silik çizgi çıktı.incecik ve pembe gibi.şimdi ben hamile olablirmiyim acaba diye düşünüp duruyom. hamile olsaydım doktor ultrasonda anlamazmıydı? 1-2 haftalık şey anlaşılmazmı? yardımcı olursanız sevinirim..bilmiyorumkismile

2. 28 Mart 2010
  3. ncncn

ncncn uykucu şirin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yanlış bilgi vermek istemem ama, evde yaptığımız testlerin ilk 5-10 dakika içinde gösterdiği sonucu dikkate almamız gerekiyor diyo biliyorum.yine burda bi topicte okumuştum sanırım, saatler sonra gelen ikinci çizgi yanıltıcı olabilirmiş. umutlarını tüketmek için değil ama daha sonra hayal kırıklığı yaşama diyo söylüyorum.

4. 28 Mart 2010
  5. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım testi yenile istersen 5 dkdan sonra çıkan sonuçlar güvenli deil

6. 29 Mart 2010
  7. sems83

sems83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim benim bildiğim 5- 10 dkdan sonra geçersiz. bazı testlerde 30 dk da yazıyor. benimde geçen ay öyle oldu. ama sonra farklı marka testler denedim çıkmadı.

8. 29 Mart 2010
  9. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Yumurtlaam gününden önce test yapmışsınız. Yani geçen ay adet olduysanın hamile değildiniz, e şimdi hamile kalmak için uygun günler gelmemiş ki nasıl hamile oalcaksınız?
    Bir de doktora ultrasonla bak dediğiniz için mi baktı? Değişik bir doktormuş. Hastanın isteğine göre mi belirliyor muayene şeklini? Yani hasta reddederse muayene yapamaz ama hasta istedi diye de muayene yapmaz doktorlar.

10. 30 Mart 2010
  11. ffilizz

ffilizz <3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o alttan muayene edecekti ama yumurtlamışmıyım diye bakmak için ben ordan korktuğum için ultrason istedim. ama bidahkine alttan olcakmış :KK43: