Kızlar kafama takıldı dr gitmeme 1 hafta var...sizce hangisi?????

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve deryadenizz tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : deryadenizz
  1. deryadenizz

deryadenizz NUMUNE ÜRÜNLERDN İSTİYORM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb kızlar dr gitmeme 1 hafta var dr sorucam ama çok kafamı kurcalıyor ben 15+4 hamileyim 53kilo ile hamile kaldım ve hiç kilo almadım aynı kilodayım yemek yerken çok yemek istiyorum ama sonradan çok kilo alırım diye frenliyorum sadece koyucak kadar yiyorum dediğim gibi hiç kiloda almadım ve ben saglıklı tostolmul bebek istiyorum şimdi mi kilo almam iyi yoksa son aylarda zaten kilo alınıyo o zamanki kilolarmı bebek için iyi, kendimi frenlemeyeyimmi napayımm ben kızlar ????
    :CüvCüv:

2. 8 Mayıs 2010
  3. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    canım bazıları abartıp 20 kilo falan alıyo,ama 7 kilo alman hem bebek hem senin için sağlıklı olur,ama bu 7 kiloyu alırkende ekmek ağırlıklı beslenme çeşit çeşit vitamin mineral al çocuk zayıfta doğsa büyüdükçe gelişir,

7 kilo zaten seni fiziken çok zorlamaz,doğurunca bikaç kilosu gider kalanını da form tutar 1 ayda verirsin

4. 8 Mayıs 2010
  5. deryadenizz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kilomu ben kontrol ederim zaten yemekle bile hiç ekmek tüketmiyorum calıştıgım için hamur işide yapmaya zaman yok ama bebişim zayıf olsun istemiyorum tombul bebiş istiyorum :CüvCüv:

6. 9 Mayıs 2010
  7. benmeltem

benmeltem kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 9 kılo zayıfladım 6 aydan sne 8 kılo aldım bebegımde 3230 dogdu ama ben aserıyordum ılk zamanlar yedıgımı çıkardım snr ıyıce kötü oldum bebek gelıssındıye zorla yedım gunde 4 5 meyve yesıllık beyaz ve kırmızı et haftada 2 3 yemeye çalıstım d. snr 67dım 31 gun oldu 65 olmusum

8. 9 Mayıs 2010
  9. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben abartanlardanım canım :)) ilk hamileliğimde 30 kilo almıştım ama hepsini geri verdim. şimdide 32.haftamdayım ve şuana kadar 22 kiloyu garantiledim :)))) kilo almayanlara şaşıyorum doğrusu. imreniyorum desem daha doğru olur. ben bi türlü başaramıyorum kilo almamayı. sonuç olarak kilodan korkmuyorum sonrasında sıkı bir şekilde diyet yapıp eski kiloma geri dönüyorum. şuanda 84 kiloyum ve kendimi yarmagül gibi hissediyorum dışarı çıktığımda ve herkeste göbeğime bakıyor önce :))))))))))

10. 9 Mayıs 2010
  11. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence kiloyu takma sağlıklı beslen şuan önemli olan tek şey bebeğin
    ben 29.haftadayım 12 kilo aldım dr um gayet iyi dedi valla bende şaştım :)) bi önceki kontrolde dikkat et demişti. hamur işi tatlı fazla yeme dedi ama bende aynen senin gibi ekmek yeme alışkanlığım bile yoktur. bünye meselesi alacaksan alııyosun yani....

12. 9 Mayıs 2010
  13. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğin gelişimi iyi olduktan sonra kilonun nesi iyi??
    uzmanlaar 10-12 kilo alımı normaldir diyo..
    ayrıca daha 2. trimesterin başındasınız son aylarda filan özellikle dikkat edin..

14. 9 Mayıs 2010
  15. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bende 20. haftamdayım şuana kadar kg almadım maşallah :)) bebeğimin gelişimide normal seyrinde ve doktorumda kilo almamamdan çok memnun..72 ile hamile kaldım maxsimum 8-10 kg ile tamamlamak istiyorum..

16. 10 Mayıs 2010
  17. deryadenizz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bebeğimin saglıgı büyümesi çok iyi ama ben şaşırıyorum niye kilo almadım diye kilo çok iyi bişi değilde yine tombiş bebişler çok tatlı oluyor.....

18. 10 Mayıs 2010
  19. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yanlış anladın galibaaa kimse fazla kiloya iyi demiyor. bende demedim ama hiçde alınmayacak die bir psikoloji sokup da bu dönemde zaten hassas olan kadınları nie böyle bir strese sürüklüyorsunuz anlamıyorum benim şuanki kilom gayet iyi benim daha öncesinde kaç kilo olduğumu ne kadar almam ğgerektiğini nereden biliyorsunda kilonun nesi iyi deyip yorum yapıyorsunuz anlamıdm????
    sizce 1-2 kilo fazla takılacak stres yapılacak birşeyse buyrun siz stres yapın ama ben yapmıyorum.