kızlar kafayı yicem

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve aymuel tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : aymuel
  1. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben bu ay klomen kullandım.adetimin 16.günü yumurtam 32mm olmus dedi doktor.kendiliğinden çatlıyomu bakalım dedi o yüzden çatlatma iğnesi vermedi.halen çatlamamıstı.doktora sordum kistmi olustu diye hayır dedi.yumurtası bu kadar büyüyen varmı?lütfen yardımcı olun eğer köü bi durum varsa başka bir doktora gidicem.

2. 22 Mart 2010
  3. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende ilk kez klomen kullandım ve bugün bitti doktorum klomen bitince iki gün sonra gel demişti perşembe günü gidicem doktora yumurtalıklarımda büyüme var mı diye bakıcak ultrasonla işte bakalım benimki ne kadar büyümüş iki gündür de kasıklarımda ağrı ve batma oldu canım sende de oldu mu bende merak ediyorum korkuyorumda bu ağrılar kistin habercisi olmasın diye walla klomen hapının kist yaptığını biliyorum ama yinede doktor verince kullandım işte...:teytey:gelişmeleri yazarım canım sana bakalım benimki kaç cm büyümüş veya büyümemiş allah herşeyin hayırlısı versin...

4. 22 Mart 2010
  5. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım yumurta çatlamadığı zaman kist oluyormuş onu duydum ama doktor çatlayıp çatlamadığını söylemedi mi?

6. 22 Mart 2010
  7. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır gittiğimde hala çatlamamıstı.doktora çatlatma iğnesi yapalım dedim artık geç oldu dedi.canım senin ağrılarının olması normal.benimde yumurtlama günüme kadar oluyordu.sonra geçiyordu.şu an adetimin 20.günü hala ağrı geçmedi.

8. 23 Mart 2010
  9. crazyseker

crazyseker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    cnm yumurtanın 32mm olduğuna eminmisin ilk defa bukadar büyüdüğünü duydum bende 6 ay klomen kullandım 18mm de çatlatma iğneini vurdurmuştu dr.en fazla 20mm kadar büyütüp vurduruyodu sen istersen başka dr da bi görün

10. 24 Mart 2010
  11. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet eminim.doktora gittigimde çatlatma iğnesi için geç dedi.bende bilmiyorum.bu ay arı sütü bal polen karışımı yedim acaba omu büyüttü bu kadar.