Kızlar kalp çarpıntılarım yine başladı !!!!! Aynı durumda olanlar yardım !!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve glupglup tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    7. ayım bitti ve özellikle akşamları kalbim çok farklı çarpıyor. Önce hızlanıp sonra durcakmış gibi oluyor ve sürekli devam ediyor ben uykuya dalana kadar. Çok ama çok rahatsız oluyorum. Doğumla beraber inşallah geçer. Zaten hamile olmaktan da çok bunaldım. Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar

2. 15 Nisan 2010
  3. fairtopia

fairtopia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Tuz alımına dikkat et...Kalbini yoracak şeylerden uzak dur hamilelik bitince geçer....Son aylarda şeker un ve tuza biraz uzak durmak lazım...Hayırlı doğumlar:KK66::nazar:

4. 15 Nisan 2010
  5. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunladım diye diye dogurcaksınn sonunda ALLAH korusun prensess zamanında gelsin inş benimde çarpıntım çok ama benim panik atagım var büyük ihtimal ondan alıştım ben artık çarpıntılara iki hızlı çarpıyo yavaşlıyo felann senin yine hamilelikten geçicek tirr dogumdan sonra ben napıyım:KK70:

6. 15 Nisan 2010
  7. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimd eoluyo ara sıra çok değişik hızlı çarpıyo hamilelikte olur dediler kan nabız hızlı atarmış ondan herhalde ama benim hızşı çarpıp geçiyo