KIZLAR Kanamam oldu cok korkuyorummm..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Mihriban_nl tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Mihriban_nl
  1. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar biraz once tivalete gittigimde,kagida kan ve cok az kan pihtisi geldiii senağlama Cok korkuyorumm.. 11 haftamdayim.. bu haftalarda boyle birsey normalmi,benim gibi olan varmi,..
    Doktor geldi biraz once,agrili ve surekli olmadigi surece birsey olmaz yat ,dinlen ve bol su ic dedi .... COKKKK korkuyorumm..

2. 23 Ağustos 2009
  3. KelebekAfyon

KelebekAfyon ALLAH'IM BİR MUCİZE .... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    mrh.canım telaslenma öncelıkle.ben hamıle degılım.bılgım oldugunca sana yardım etmeye calısıyım.yere uzanıp ayaklarını havaya dık bekle bıraz.allah saglıklı sıhatlı kucagına almak nassıp etsın ınsalh.bende cok ıstıyorum sabırla beklıyorum.umarımbıraz yardımcı olmusumdur

4. 24 Ağustos 2009
  5. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    169
    Ödül Puanları:
    313
    canım korkma dr ultrasonla bakmadımı bebise yat dinlen bol su ic benim oluk oluk kanamam oldu 4+5 haftalıkken basladı 16. haftada kesildi 3 ay yattım korkma panikleme insallah hicbisi olmıcak sakin ol

6. 24 Ağustos 2009
  7. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun mihriban cım progestan türünde fitil yada hap vermedi mi doktor. düşük olmasın diye biz kullanıyoruz. normal hamile kalanlarada kanama gelince veriyorlar. aman dikkat et canım yat kalkma. yüksek yerlerede uzanma sakın....geçen hafta bendede geldi bişey olmaz inşallah....

8. 24 Ağustos 2009
  9. Amerikali

Amerikali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim bis eycik olmaz insallah yat dinlen fazla hareket etme onlar bir mucizeyle geldi annelerini kolay kolay birakmazlar insallah canim

10. 24 Ağustos 2009
  11. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yere falanyatma koltuka uzan koltuk kenarına ayaklarını kaldır karnına basınç yapacak hiç bisi yapma ağır kaldırma inşallah kötü bisi değildir canım bugün hemen usg girmeni öneririm tahminimcr progesteronunu kestiler senin benimde gcen Salidan beri kesik bende temkinli olmaya çalışıyorum bı progesteronsuz 10 gn geçse rahat sonrası

12. 24 Ağustos 2009
  13. Mihriban_nl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim benim insallah birsey olmaz... Rabbim,hepimizin evladini bizlere bagislasin insallah.. Gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler.. Herseyde vardir bir hayr..

14. 24 Ağustos 2009
  15. Mihriban_nl

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar bu arada,hastaneyle gorustuk zaten bugun kan aldirmak icin gidecektim,ultrason icin randevu vericekler,insallah birsey yokturdur dua edin benim icin...

16. 24 Ağustos 2009
  17. yosun_

yosun_ Can oğlum-canım kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İnşallah bişey olmaz bebişine sağlıklı olarak kucağına alırsın.Doktorunda dediği gibi bol istirahat.Ultrasona girmen mümkünse daha iyi olur diye düşünüyorum.

18. 24 Ağustos 2009
  19. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım ıhsallah bı sorun yoktur ultrasona gırmen çok ıyı ALLAHIN IZINIYLE BIRSEY OLMICAK CANIM DUALARIMIZ SENINLE