Kızlar kapalı komedomların çaresi bulundu....

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve neslihanmermer tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : neslihanmermer
  1. neslihanmermer

neslihanmermer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    BenzaMıyn topikal jel her akşam kullanıyorum. Sabahlarıda bioderma sebıum akn. Doktor kontrolunde başladım. 3 gün oldu kullanalı ve neredeyse % 50 gerileme var.doktorum özellikle sebıum akn nin komedomlAr için %100 etkili olduğunu söyledi.

2. 2 Haziran 2009
  3. mirliva20

mirliva20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk.lerr canım yaa bende bu dertten muzdariptim... hemen deneyeceğim.. :KK66:

4. 3 Haziran 2009
  5. neslihanmermer

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    önemli değil canım bu arada sebıum akn bioderma ürünü. Sadece yetkili eczanelerde bulunuyor. Bu arada yüzümdeki kabarıklıklar artık görünmüyor.

6. 3 Haziran 2009
  7. EU1

EU1 Guest

canım ben de aynı dertten muzdaribim. kapalı komedom dediğin ucu beyaz olmayan içi sert kırmızı renkli sivilcemsi şeyler mi? benzamycin almayı düşünüyorum bende acil cevap lütfen

8. 3 Haziran 2009
  9. P.N.R..

P.N.R.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet ya bende de var ozellikle cene kemigimde. sikilacak hale gelmeden kesinlikle gecmiyolar Deri altinda kaliveriyolar.. Bende axnilox suruyorum bi nebze de olsa kucultuyor...

10. 10 Haziran 2009
  11. neslihanmermer

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim kapalı komedom aksine beyaz başı olmayan kabartı gibi oluyor. Sıkılınca içinden terayağımsı bişey çıkıyor. Kırmızılıkla alakası yok. Yalnız doktorum benzamiyni bana bunların sivilceye dönüşmemesi için verdi. Yani aslında benzamiyn sivilce için. Komedom için destek başka ürün kullanıyorum ben. Ama çok memnun kaldım benzamıni şiddetle tavsiye ediyorum.