kızlar karnımda garıp kasılmalarrr yardımmmm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar 23 haftalık hamıleyım bazen esnerken bıle karnıma bı anda sancı gırıyo garıp bı agrı durup durukende oluyo ozellıkle esnerken cok tuhaf bı sekılde kasılıyo agrı gırıo sızedede varmı boyle bı durum yardımcı olun lutfen korkuorum artıkk

2. 6 Aralık 2009
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bende oluyor bazen ama doktoruna gitttiginde kontrol etttir erken dogum riskide olabiliyomus

4. 7 Aralık 2009
  5. EU3

EU3 Guest

allahım ya ınsallah degıldır haftaya kontrolumde

6. 7 Aralık 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    doktorunu ara bı sor bence gecıktırme. bazen bebek hareketlerı bıle kasılma yaratır. ıns cıddı bısey degıldır canım ben 29 un ıcındeyım kasılma yasamadım henuz nasıl bısey bılmedıgım ıcın yardımcıda olamıyorum...

8. 7 Aralık 2009
  9. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar benimde bir kaç gündür karnım bazen çok sertleşiyor dokunamıyorsun bile bi süre sonra o sertlik geçiyor yumuşacık oluyor karnım endişelenmeye başladım dr a gitmeme de daha vakit var etrafımdkilere sordum ama onlarda bebek pozisyon değişiyor olabilir o anda sırtını dönmüşse karnın sertleşiyor olabilir diyolar kesin bişe söyliyemiyolar sizce de öylemidir bi şey söyleyin bana da lütfeennn..

10. 7 Aralık 2009
  11. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    aynı şeyleri 1-2 haftadır bende yaşıyorum.Kasık ve bel ağrısı kasılma oluyor birden.Bir kaç saniye sürüyor ve geçiyor ama hemen her gün mutlaka bir kaç kez yaşadığım bir durum.Normal olduğunu söyleyenlerde var ama yinede doktora soracağım...