kızlar karnınız ağrıyor mu?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canlarım,benim bir haftadır karnımda sanki adet olmuşum gibi ağrı oluyor.mesela günde iki üç kere yokluyor.yarım saate yakın sürdüğü oluyor.sanki hamiş değilim de aylık periyodumu yaşıyormuşum gibi.herkes normal diyor.size de oluyor mu?merak ettim.yoksa bu konuda tek miyim?fisfisfis

2. 26 Nisan 2008
  3. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de oluyor özellikle geceleri..bende merak ettim ablama sordum oda dedi bir dönemden sonra olurmus,hatta ilk gebelikleri olanlar dogum basladimi yoksa korkusuna kapilirmis..ben gecen hafta ilk defa bu sanciyi yasadigimda solugu hastanede aldim ama ogünden beri araliklarla yasiyorum,ve artik normal kabul ediyorum..

4. 26 Nisan 2008
  5. ezozgun

ezozgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim karnımda ağrı olmuyorda sabah kalktığımda çatı bölgesi olarak adlandıran yerdeki (umarım tarif edebildim :) ) kemiğim ağrıyor sanki bütün gece baskı uygulanmış gibi ama bi süre sonra geçiyor gündüz böyle bir ağrı hissetmiyorum... sizlerdede oluyormu merak ettim ???

6. 26 Nisan 2008
  7. serpil2

serpil2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım o çatı bölgemdeki ağrı bende de oluyor, kemiğim zonkluyor adeta ve geceleri dah çok oluyor ağrı , acaba kemik mi genişliyor, çatı mı genişliyor vücut doğuma hazırlanıyor galiba diye düşünüyorum

8. 27 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

valla kızlar dün benim de oldu aynı adet olacakmışım gibi sonra geçti dedim heralde üşüttüm bugünde tv seyrederken ben çatı denilen kemik galiba benimde bir agrı saplandı ki sormayın kızlar hatta böyle aaaaaa diye bir ses çıkarttım allahım zamanında saglıkla versin bebeklerimizi kucaklarımıza artık bunları yaşamamız dogal kızlar az kaldı ya düşünsenize ay ne güzel rabbim yardımcımız olsun inşaallah amin

10. 27 Nisan 2008
  11. ezozgun

ezozgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet doğru diyorsun bunları yaşamamız çok doğal şunun şurasında ne kaldıki artık vücut doğuma hazırlıyor kendini... Rabbim hepimiz için hayırlı olanı versin...

12. 27 Nisan 2008
  13. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bugun benimde gece karnima agri girdi birden ne yapacagimi sasirdim kalktim biraz dolandim gecti normal bence

14. 27 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

biliyoz herhal :dilcikar:sankim biz başka bişey diyoz allah allah :roflol: ay onları saglıkla kucagımıza allaım saglıkla buyutelimde varsın karnımız oramız agrısın :KK46:bebeklerimiz bizim canlarımız şekerlerimiz baharımz onlar bizim e anne olmak kolay mı kzılar bebişim artık görüşemiyoz ya :çok üzgünüm:

16. 27 Nisan 2008
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimde oluyordu korkuyordum hatta.doktora sorduğumda rahim sürekli büyüdüğü için normal dedi...

18. 27 Nisan 2008
  19. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Saranurcum Bana Diyon Sende Yukariya Aynisini Yazmisin Heheenaniknanik
    Birbirimize Destek Oluyoz Kiiiiiiiiiiiz
    Bu Aralar Yogunum Canim
    Bide Firsat Bu Firsat Geziyoooooooooooom :dance: