Kızlar kese tam ne zaman görünür?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mersinli tarafından 15 Ocak 2010 başlatılmıştır.

15 Ocak 2010
    Konu Sahibi : mersinli
  1. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biliyosunuz kızlar beni.5hafta 1 günlüğüm.bugün dr a gittim kese için.ama belli belirsiz göründü.dr salı günü tekrar gel dedi.ben biraz tedirgin oldum.neden tam net görünmedi.9 gün oldu sonucumu alalı.sizler keseyi tam olarak ne zaman görmüştünüz.sizce normalmi çok net görünmemesi.bana yardım edin kızlar.

2. 16 Ocak 2010
  3. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bana yardımcı olacak kimse yokmu aranızda?

4. 16 Ocak 2010
  5. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    benii dr. 15 gün sonra çağırmıştıı kese için canımmm.....

6. 16 Ocak 2010
  7. nermin123456

nermin123456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim kide 5. hafata içerisinde ama dr um on gün sonra gel dedi kesin bakalım erken tarihlerde belirsiz olabilir bu durumda senide endişelendirmeyelim gereksiz yere dedi merak etmem bence herşey normal

8. 16 Ocak 2010
  9. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok korkuyorum bişey olacak diye.ne kadar zor günler bekliyor bizi.9 ay böyle diken üstünde geçermi ya.ALLAH bebeklerimizi korusun.

10. 16 Ocak 2010
  11. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    mersinlii bende aynen diken üstündeyim..hele bide hamile kalıp kalp atşlarını duyduktan sonra bebeklerini kaybedenleri okudukca dahada moralim bozuluyorr.....
    aslında başka bi kadın doğumcuya sordurdum sonuç aldıktan 1 hafta sonra kese gözükür dedi...gelsin bakıyım dedi..ama gitmiycemm..alttan bakılmakda risklimişş....
    ayın 25 ini bekliycemm...sonuç güzel olsunda ben beklemeye razıyımm....rabbim evlatlarımzıı bize bağışlasınn...

12. 16 Ocak 2010
  13. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    alttan bakmak ilk anda riskli değil canım daha sonra riskli.daha kalp atışı olmadığı için problem olmuyo.zaten daha sonra alttan olmuyosun.sadece tüp bebekte erkenden keseyi görmek için bakılıyor.salıyı iple çekiyorum.ben zaten o olayları pek okuyamıyorum.çünkü daha sonra kafamda kuruyorum bendemi böyle olacam diye.genelde güzel olayları okuyorumki moral olsun bana.sende öyle yap okuma düşükleri ölümleri.başarıları oku inadına tutunanları oku.umut oluyor insana.

14. 16 Ocak 2010
  15. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    evet doğru sölüyorsunn bi daha kötü şeyleri okumuycamm.....şimdi ben bu p.tesi gidersem alttan bakılcakk..sonra bir hafta sonrada kendi dr.uma gidicem oda alttan bakıcak..bu riske giremem...beklerim daha iyi......

16. 16 Ocak 2010
  17. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sen kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap.eğer öyle düşünüyosan bekle çünkü aksi bişey olursa pişmanlık duyma.ama ben o kadar bekleyemicem.çok sabırsızım.dr dan evet herşey yolunda sözünü bir an önce duymak ve rahatlamak istiyorum.

18. 16 Ocak 2010
  19. hilall85

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    evet insan duymak istiyorr....sen baktırmıştın dimi 2.defa baktırıcan keseyii??kaç gün oldu sonuç alalı senn?