kızlar keselerimi gördüm iki tane

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hayatla içiçe tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : hayatla içiçe
  1. kızlar merhaba . 11 şubt çarşamba günü doktora gttik . çok heyecanlıydım ve benim içime sanki doğdu.iki kesem var.daha çok yeni olmasına rağmen keselerim göründü. ilk haftalarda pek bişey görünmeyebiliyormuş.yani ikiz olcak bebişlerim.eğer teke düşmesse büyükgü ihtimalle ikizler.çok mutluyum.ilk kesemi gördüm çok heyecanlandım ikinci keseyi görüncede işte orda bi tane daha var doktor bey dedim... ama bendeki hyecanı görseniz....allahıma şükürler olsun ..inşallah bebişlerim sonuna kadar beni bırakmaslar .tek korkum ya düşerlerse yada bişekilde kaybedersem onları kaygısı içindeyimm..25 şubatta tekrar kontrolüm var.yani iki hafta sonra o gün daha netleşcek herşey..artık hep gün saymaya başladım bebeklerimi görücem diye.allahım hepimizin yardımcısı olsun.unutmayın hamile kalmak bişey deil onu sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmek önemli...hiçbiriniz beni bu yolda yalnız bırakmadınız hepinize ayrı ayrı teşekür ederim..allah gönlünüze göre versin .....

2. 13 Şubat 2009
  3. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı uğurlu olsun bebişlerin Allah tamamına erdirsin kuzularınla Aminnnnnnnn...

çok doğru söylüyorsun hamile kalmak kadar da sonunu görmek te çok önemli bu umutla yürdüğümüz bu yolun sonunda çiçekler güller açsın ve o güneş bizi hiç soğutmasın...

TEBRİKLER arkadaşım sağlıcakla...

4. 13 Şubat 2009
  5. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Inşallah bebeişlerini sağlıkla kucağına alırsın bende heyecanla ayın 18'ini bekliyorum inana çok sevindim sitede sürekli hamile haberlerini aldıkça bende buradan herkese hamile olduğumu duyuracağım diye mutlu oluyorum hamile olduğunu öğrenene kadar sende ne gibi belirtiler vardı

6. 13 Şubat 2009
  7. sena81

sena81 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim.allah tamamına erdirsin.bebeklerini sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.artık hiç korkma.kötüsünü düşünme.iyi düşün iyi olsun.bir dahaki doktor randevunda bebeklerinin dahada kuvvetlenip büyüdüğünü düşün.herşey gönlünce olsun.

8. 13 Şubat 2009
  9. Aussie

Aussie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrikler, darısı bir sonraki adıma, kalp atışlarını duymaya.Çok güzel bir duyguymuş. Ilk duydugumda farketmedim ama sonra farkedince daha da heycanlandım.Darısı sana canım

10. 13 Şubat 2009
  11. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrikler demek ikiz annesi olacaksın çok güzel
    Allah her ikisinde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım :1hug::nazar:

12. 13 Şubat 2009
  13. kızlar tekrar teşekür ederim ilginize.. seydahancer canım belirtileri sormuşsun.ben şu şekilde izah edeyim...tarnsferden sonra yani eve geldikten sonra o ilk günü mide yanması başladı bende ve yaklaşık beş gün boyuncada mide yanmam devam etti.6. ve 7. günler ise hafif bir başdönmem oldu.ve talihsizliktirki 6. gün ben merdivenlerden yuvarlandım tabi daha transfer yapılalı altı gün olmuş ben pek tutunu düşünmüyordum ve düşmemin üzerinde pek durmadım ...neyse allahtan bi kanamam falan olmadı çok şükürki.daha sonra ise yani 8.9.10. ve 11. gün ise çok yoğun bi şekilde adet sancım vardı.11.gün doktorumu aradık ve sorduk test yaparsak olumlu veya olumsuz sonuç çıkarmı belli olurmu dedik.doktorumda evet dedi ve bhcg yaptırdık sonuç positif çıktı . değerimde 112 ydi. allahıma şükürler olsun ki ters giden bişeyim yok şu anda herşey normal dedi doktorummm.yani artık gebelik belirtisimi desem yada transfer sonrası şikayetlermi desem bilemiyorummm. ama şu anda da kasık arası çok yaşıyorum böyle adet olcakmışım gibi ve göğüslerim adeta sızlıyorrr .tekrar ilginiz için teşekür ederim...hoşçakalın.umuraım yardımcı olabilmişimdir...

14. 13 Şubat 2009
  15. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik edeim.Allah tamamına erdirsin.hayırlı uğurlu olsun..ama bence stres yapma .çünkü en büyük tehlike stress.hersey çok güzel olacak bence hamileliğinin keyfini çıkart.:nazar:

16. 13 Şubat 2009
  17. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım düşmene üzüldüm ama alahtan bebeişlerine bişey olmamış inşallah kucağına alırsın bebişlerini ve beraber hamileliğimiz hakkında bol bol sohbetler ederiz.

18. 13 Şubat 2009
  19. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    seni çok tebrik ederim canım Rabbim tamamına erdirsin inşallah hayırlısı ile bebişlerini kycagına alırsın sağlıkla sıhhatle. aklına kötü şeylee getirme canım bol bol dua et ben öyle yapıyorum. dediğin gibi hamile kalmakla bitmiyor herşey hamile kaldıktan sonrası çok daha önemli bi süreç. inşallah hayırlısı ile kalp atışlarınıda duyarsın Allah a emanet ol darısı tüm bekleyen arkadaşlarımızın başına