Kızlar keseyi gördük

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kalimerom tarafından 1 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1 Nisan 2008
    Konu Sahibi : kalimerom
  1. kalimerom

kalimerom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

Kızlar dün keseyi gördük 6 haftalıkken ancak küçük bir kese görünebildi.Doktor bunun ancak 6 haftalık değil 4 buçuk haftalık filan olması gerekiyor dedi.sanırım geç döllenme olmuş.Ama benim adet düzenim çok iyidir.29 yada en fazla 30 gün aralıklarla olurum.Böyle adet düzensizliği olmayanlardada böyle bişey olabilirmi?Şimdide boş gebelik riskinden korkuyorum iki hafta sonra bebeğ görmek için çağırdı.Göremezse diye korkuyorum ay ne biliyim çok mu kuruntulu oldum bu aralar ne.Sizce bu ihtimal çok az yaşanan bi durumdur değilmi arkadaşlar?

2. 1 Nisan 2008
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım cok sevındımm
    rabbım saglıcakla kucagına almayı nasıp etsınn

4. 1 Nisan 2008
  5. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelikle tebrik ederim
    kuruntu yapma kendine birşey olsaydı dr.da söylerdi
    hamilesin ve tadını çıkar rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

6. 1 Nisan 2008
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım tebrik ederim ne güzel haber....8.haftanda bbekte görünür merak etme Annesi...
    Bu arada benimde düzenlidir regli zamanlarım ama bendede bir kaç gün öne kaydığı için geç döllenme olmuş demişti...hiç bir sıkıntı yok canım bunlar çok normal şeyler...
    Kötü düşünme sakın...Bebeğin içind eoluşuyor annesia.s.

8. 1 Nisan 2008
  9. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim tebrik ederim seni. Allahın izniyle bidahaki sefere bebişinide görürsün kuruntu yapıp canını sıkma tatlım benim............

10. 1 Nisan 2008
  11. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benimde öyle olmuştu yeni bir gebelik olabilir veya boş gebelikte olabilir demişti. hcg 39 çıkmıştı bende. 10 gün sonraya çağırdığında bebişimin akıp gittiğini gördü dr ertesi günde adetimle birlikte gitti bebişim. inşallah sende böyle bir durum olmaz. kendine çok dikkat et ağır kaldırma benim en büyük hatam o olmuştu ev taşımıştım.

12. 1 Nisan 2008
  13. ASLI73

ASLI73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok az yaşanan mı bilmiyorum amaaynı durum bende de var:) o yüzden okurken şaşırdım.aynı şeyleri bende doktora sordum bu nasıl olabilir diye.ama oluyormuş işte.yine de boşta olabilir dediğin gibi ama üzülmemek lazım.gerçi bende kese görünmedi ama yumurtam çok gelişmiş ve doktorum bu cumaya kadar bekleyelim dedi.bakalım kısmet hakkımızda hayırlısı arkadaşlar..

14. 2 Nisan 2008
  15. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Tebrik Ederimm. Kuruntu Yapmaa Tadini çikar.. Böyle Bi şüphe Olsa Doktorun Anlar Ve Uyarirdi Tatlimm. Merak Etme. Allah Kucağina Almayida Nasip Etsin Inşallah.

16. 2 Nisan 2008
  17. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım tebrikler hayırlı uğurlu olsun inş.bende kendi hamiş haberimi dün aldım?kan testiyle.119,10 çıktı nasıl sizce?yarın tekrar yaptırcaz bakalımyükselmişmi?kalimerom senin ilk değerlerin neydi?çok öpüyorum.tekrar tebrikler

18. 2 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

saglıklı gebelikler dileirm hayatım rabbim saglıkla kucagına da almak nasip etsin inşaalah amin