kizlar ki ve erkek bebislerinizde ne hissettiniz(cinsiyet icin)

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve lora tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : lora
  1. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cinsiyetini ogrenmis hanimlar cinsiyeti ogrenmeden once nelere aserdiniz nelerden tiksindiniz vucudunda ne gibi degisiklikler oldu biliyorum herkeste farkli oluyor ama yinede bir istatistik yapmak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkur ederim

2. 14 Mayıs 2008
  3. bal-do

bal-do Guest

canım ben ikinci hamileleğimi yaşıyorum ama ilk çocuğumda buda erkek ve ben ilk üç ayda hep ekşi şeyler aşerdim zaten ikincinin de erkek olduğunu bu aşermelerden hissetmiştim üç aydan sonra ekşi isteğin biraz azalıyor erkek çocuklar bence tabi daha rahat hamileleik yaşatıyorlar annelerine tabi herkeste farklı olabiliyor ama ben ikisindede çok bulantı tiksinme felan yaşamadım sadece iki gün en fazla kokulara karşı hassas oluyordum okadar ve daha ileri aylarda karın şeklindende çok anlaşılıyor hernekadar tıp bunun geri kafalılık olarak görsede ben tüm tahminlerimde haklı çıktım kız annelerinin karınları daha geniş yanlardan genişleyerek büyüyor erkekler ise önde sivri yanlarda bişe yok hatta çok kilolu değilsen arkadan bakıldığında hamile bile olduğun anlaşılmıyor bende öyle bilemiyorum bunlar benim fikirlerim sen bana şikayetlerini veya bulunduğun durumdan bahsetseydin belki tahminde bulunurdum bakalım tutacakmıydı

4. 14 Mayıs 2008
  5. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim belirtilerim soyle soyleyim
    midem cok fena hicbirsey yiyemiyorum ama genelde eksi ve tuzlu seyleri arada yiyebiliyorum
    rüyamda hep erkek cocuk goruyorum aserme pek yok cunku herseyden tiksiniyorum sadece cubuk kraker yiyorum butun gun aklima gelenler bu kadar simdilik

6. 14 Mayıs 2008
  7. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Bende hiç sabah bulantıları yaşamadım sadece tiksinmeler oldu,genellikle favori yiyeceklerim çağla erik tarzı ekşi ve tuzlu şeyler oldu,bide kıza hamileler kalçadan kilo alırlarmış benim kalçalardada büyüme olmadı arkadaşın dediği gibi göbeğimde sivri zaten,sende ekşilerden başlamışsın belki seninkide erkektir,ne olursa olsun yavrularımız sağlıklı ve eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsunlar inşallah...

8. 14 Mayıs 2008
  9. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben de henüz öğrenemedim cinsiyetini herhalde yakın zamanda öğrenirim. Bende de pek bulantı falan olmadı tiksinme vardı biraz. Ekişiyi de tatlıyıda hala çok seviyorum, en çok ızgara tarzı et yemeklerini seviyorum, içinde et olan herşeyi yiyebilirim ama sebze istemiyorum pek. Dondurma yiyorum. 15. haftamdayım göbeğim biraz sivri olmaya başladı öne doğru, onun dışında kilo alımı yok. doktora 23 mayısta gideceğim herhalde öğrenebilirim, eğer bebeğimin pozisyonu normal olursa.

10. 14 Mayıs 2008
  11. MY DEAR

MY DEAR Guest

benim kızımda hiç birşeye aşermedim şimdi 7 haftalık hamileyim erik yiyorum ve geçen akşam acayip turşu istedi canım bir bardakta turşu suyu içtim sizce nedir bir fikri olan varmı

12. 14 Mayıs 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Canim Benimde Oğlum Olcak Ben çaydan Tiksindim Karnima çok Kilo Aldim Ve Sivrileşti Karnim. Ayrica Tatlida çok Yedim Ekşide Portakali Tuzlayarak Yemeye Aşerdim Ve Hep öyle Yedim Limon çok Yedim Buaralar Favorim Erikk Ama Kişin Birde Karpuza Aşermiştim

14. 14 Mayıs 2008
  15. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    lora canım hamilemisin:) çok sevindim ben hamile kalır kalmaz erkek dedim hatta cok emin konustum ve oglum oldu:) ha bide tuzlu yiyordum

16. 14 Mayıs 2008
  17. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben oğluma hamileyken soğan sarımsak kokusundan çok tiksinmiştim...turşuyu çok sevdiğim halde nefret etmiştim...karnımdan başka yerimdende hiç kilo almadım...son zamanlarımdada çok çikolata yemiştim...hani bi söz vardır ya... ye tatlıyı doğur hakkıyı...ye ekşiyi doğur ayşeyi...

18. 14 Mayıs 2008
  19. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

Lora'cım ALLAH 'ım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.
    hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun kız veya erkek hiç farketmez.
    birde o kişiden kişiye değişebiliyor kimi ekşi yiyor oglu oluyor kimi tatlı yiyor kızı oluyor.