kızlar kilolar ne durumda?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve cagancuk tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : cagancuk
  1. cagancuk

cagancuk küçük aşkımla çok mutlym Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ya ben hiç zayıflayamıyorum:KK43:az yemeye çalışıyorum ama olmuyo.hamile kalmadan önce 60 falandım şimdi 70 kiloyum bu kiloya gelene kadarda canım çıktı.sizinkiler ne alemde?şöylee bi 5 kilo daha versem ama nerdeeeeeeeeeee

2. 18 Temmuz 2009
  3. seha

seha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 62 ile kalmıştım.64 e kadar zor düştüm.spor falan yaptım ama vucudum sıkılaşmadı hala.bacaklarım inceldi ama göbek mide ve göğüsler beni şişko gösteriyor.yememem de dikkat edemiyorum açıkcası.okula başlayınca belki biraz daha zayıflayabiilrim.inşallah.

4. 20 Temmuz 2009
  5. ata_tanem24

ata_tanem24 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    walla kızlar aranızda en şanslı benim herhalde 5.ayda hamilelik öncesi kiloma dönmüştüm yani 52idim şuan da 50 kiloyum bekarlık kıyafetlerime bile giriyorum gardrobum zenginleşti walla:))ama bende de çatlak oldu çok fena benim de ona moralim bozuluyo

6. 21 Temmuz 2009
  7. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    bende 1 haftadır rejimdeyim kızlar ve 50 kilo olmadanda bırakmaya hiç niyetim yok 52 ile hamile kalmıştım şuan 58 kiloyum bugun su k fleks diyetine baslıyorum 2 hafta uyguluycam bakalım sonuç ne olcak 1 haftadır zaten ne ekmek ne pilav makarna tatlı hiç bişi agzıma sürmedim bol karpuz yiyorum kahvaltıdada karpuz peynir öğlen salata akşam sebze yemegi ve çorba 2 litre su içiyorum ama iice alıştım aç gezmeye acıkmıyorumda inşallah istediğim kiloya inerim

8. 22 Temmuz 2009
  9. ICIR

ICIR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ahhh ahhh
    82 ıle dogum yaptım 69 kıloya ınebıldım plates yapıyordum onun faydası cok oldu
    bol su ıcıyorum , ısede basladım belkı faydası olur 60 kılo olsam yeter