kızlar kına gecem hamamda...nasıl olur?

Konusu 'Kına Gecesi' forumundadır ve pinkystar tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : pinkystar
  1. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    fikrinizi almak istiyorum arkadaşlar....
    ben ööle oynamayı göbek atmayı seven biri değilim hiç.sıkıyor ööle şeyler beni.nişanımda yemekli fasıllı çalgılı çengili olmuştu zaten. eee düğünde yapıyoruz...şimdi kalkıp kına gecesi yapmak hiç ama hiç içimden gelmiyooo.düşündükçe afakanlar basıyo o derece.
    bir kaç alternanif düşündüm kız arkadaşlarla yazlığa gitmeler bir gece kalmalar falan...gelen gelecek gelemeyen kalacak...olmayacak...
    hamam fikri güzelgeliyo çok...ne kadarsa kapasitesi kapat 2 saat takıl.kına mına.çigan hatunda buluruz yapılır yani inceden tatlı tatlı.bir yerde sarmalar börekler falan.fakaaattt..
    hiç hamama gitmedim...gidenler ya da yapanlar varsa....ağustos ayında milletin beyin kanaması geçirme riski nedir :jeyyar:.. şaka bir yana sizce hiç yaktırmasak falan olacak iş mi?yoksa hiç girilmez mi?gidilmez mi?ne dersiniz....

2. 4 Haziran 2009
  3. pinkystar

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yazmayın siz birşey emiiii...düşersiniz elime...kötükedihüso

4. 4 Haziran 2009
  5. dilekdilek

dilekdilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben hiç tanık olmadım canım hamamda kına gecesine.Bizim yörede kız kına gecesinden bir gün önce gençkız arkadaşlarıyla ve bir büyükle beraber hamam giderler ve kız yıkanır.Bunun öncesinde damat geline harçlık verir ve kızı yıkayana birde kzın saçını tarayana o harçlık paylaştırılır.

6. 4 Haziran 2009
  7. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben hamama gıttım fakat kına gecesıne rastlamadım hiç.

Kınan ağustosta olacagından insana daral gelır dıye düşünüyorum.Fikir güzel ama.. Sıkılanlar olabılır yani.

İstersen cafe tarzı bı yer kırala,elıne kına yaktırma bindallı fılan gıyme,yemekler muhabbetler eşliğinde olsun kınan.

Ben oynamayı cok sevdiğimden bı yer kıralayıp orkestra getırcez vur patlasın çal oynasın yani delikafadulden

8. 4 Haziran 2009
  9. pinkystar

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet işte daralırmı ininsan ağustosta onu merak etmiştim bende.kış olsa düğün hiç kaçarı yok direk yaparımda ağustos beni düşündürüo işte.teşekkürler fikirler için inşallah güzel aklıma yatan bir fikir bulurum en kısa zamanda da söölerim size de:)kafe olayı aklımda güzel olabilir gerçekten .

10. 6 Haziran 2009
  11. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  12. 7 Haziran 2009
  13. pinkystar

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekürler canım daha önce orayı incelemiştim.ama merak ettiğim ağustosta hamam nasıl olurdu?milletin fenalık geçirmesinden korktum açıkçası..silelinin yorumundan sonra öölede olacakmış zaten onuda anladım.içimde kalacak ama napaımm artık yazın düğün tadı bi ayrı oluyo.kışın olsaydı ama düğünüm kesin bu hamam olayını yapardım :)

14. 10 Haziran 2009
  15. vestaa

vestaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Şimdiden tebrilk ediyorum hamam fikri güzelde maksimum 2 saat vakit geçirebilirsiniz orda sıcaktan dolayı oyun oynamakta zorlaşır..Bende oynamayı hiç sevmeyen biriyim fakat gittiğim yakınlarımın tüm kınalarında çok eğlenmişimdir..

16. 11 Haziran 2009
  17. pinkystar

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler canım bakalım hala bi karar bi fikir çıkmadı benden yapıcaz artık bişilerr.aammmaannn ört örtüyüü yükseekkk yüükkseekkkk tepeelleereeee kaydirigubbakcemile3 konik geliyo banaa napalım artk çok zorlarlarsa.yapacak bişi yokk :KK43:

18. 9 Temmuz 2009
  19. esramurat

esramurat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz geçen hafta bi arkadaşın kınasını hamamda yaptık muhteşemdi şimdiki aklım olsa bende kınamı hamamda yapardım valla çok eğlendik isteyen yıkandı isteyen oynadı kına kıyafeti olarak krem rengi bi peştemalı pullar ve çiçeklerle süsledik yiyecek bişeyler de dağıtıldı laptop götürüp ses sistemi kurduk herşey çok güzeldi tavsiye ederim denemeye değer yalnız şunu söylemek lazım tek bi kusuru var fotoğraf ve kamera çekimi sorun oluyo insanlar çıplak ,bikinileriyle ya da peştemalla gezdikleri için görüntülenmek istemiyor bi de evet biraz sıcak oluyo ama onun da kolayı var kurnalardan soğuk su da akıyo dökünüp dökünüp oynamaya devam.....

Son düzenleme: 9 Temmuz 2009