kızlar kınanızın oldugu gece ne yaptınız çok ağladınızmı ?

Konusu 'Kına Gecesi' forumundadır ve simgeart tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : simgeart
  1. simgeart

simgeart bebeğim sıkı tutun annene Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hazıranda Allah izin verirse düğünümüz olcak ama evime çok bağlıyım kına gecesınde ne yapcagımı o gece evde nasıl dayanacağımı bilmiyorum yaşayanlar beni rahatlatabilirlermi siz ne yaptınız?

2. 20 Şubat 2009
  3. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben 4 sene once evlendım.kına gecesınden oncekı hafta ısten gelır odamda sessız sessız aglardım nasıl ayrılıcam evden vazmıgecsem acaba dıye.kınamda cok aglıcamı dusunurdum.ama kınamda tek damla yas akmadı gozumden aglayamadım.bende cok baglıydım aıleme.ama ınsan zamanla alısıyor.kendı evın olsun bak,annenın evınde kendını yabancı hıssetmeye baslayacaksın.kendı evını arayacaksın

4. 20 Şubat 2009
  5. nehir61

nehir61 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm canim bende aileme cok bagliydim hala da bagliyim ama ne hikmetse kinam gecemde cok aglayacagim sanirken ama malesef hic aglamadim kayin validemde aglama demisti zaten benden haric aglayanlar oldu ama ben aglayamadim... merak etme hersey yoluna girer o anki heyecan baska birsey yasa ve gör Allah"a emanet ol canim... bende evleneli 7 ay oldu... öptüm

6. 20 Şubat 2009
  7. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bende aileme çok bağlıyım özellikle de anneme düşündükçe ağlıyorum :KK43: Nisanda düğünüm olacak nasıl ayrılıcam :KK43:

8. 20 Şubat 2009
  9. certur

certur bi kocam bi BeşiktAŞK Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben hiç ağlamadım, kınam kayınvalidemlerdeydi... kına bitti, annemler gitti, babam evde değildi beni alamadı, araba yoktu yanımda, taksi de yoktu durakta dolayısı ile eşimin evinde kaldım bende o akşam

10. 20 Şubat 2009
  11. ZkYsN

ZkYsN Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 8 aylık evliyim kınamda çok ağlamadım yani tam ağlıyordum ki
    ilk damlayla birlikte başımda bekleyen abla tamam ağladı kapatın müziği dedi meğer ben ağlayana kadar herkes ağlamaktan harap olmuş kaydirigubbakcemile3
    bi annemle ben karşılıklı bakışıyoduk ikimizde ağlamadık kaydirigubbakcemile5
    zaten annemin evine 10 dk mesafede oturuyorum şimdi yani pek bi yere gitmedim ben
    öğrenciyken bile daha az görüşüyoduk ailemle
    ayrılık ilk günler zor gelmişti bana ama şimdi eşim gece çalışınca annemlerde kalıyorum da
    kendimi misafir gibi hissediyorum, evimi arıyorum

12. 20 Şubat 2009
  13. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kına yakılırken benim arkadaşlarım türkü söylemişlerdi...
    biraz ağlar gibi oldum, ama başım okadara kalablıktı ve insanlar beni görebilmek için birbiriyle yarışınca gülmeye başladım...

ama kınam yakılıp anneme sarıldığımda, annemle göz göz ilk geldiğimde o ağlamaya başlayınca ben de tutamadım kendimi ağladımmm

14. 20 Şubat 2009
  15. MiniEtek

MiniEtek ben ona resmen aşığım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende aileme çok bağlıyım annemle abime sarılıp ağlamak ısterım aile gerçekten insana verilmiş hayattaki en güzel hediye allah kimsesiz bırakmasın insanları bende çok ağlarım diye düşünüyorum

16. 20 Şubat 2009
  17. neseli45

neseli45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    valla kına gecemde herkese emirler yağdırmaktan ağlamaya vaktim olmadıı :) şaka bir yanada bende ağlamadım canım. zaten ağlamakta istemiyordum. ben ağlarsam annem çook üzülürdü o yüzden kendimi hiç ağlama moduna sokmadım ve öyle hüzünlü müzikler çalınmasınada izin vermedim. sadece düğün günü davul ve zurnayla almaya geldiklerinde babama sarılınca dayanamadım. canım babaaaam hatırlayınca yine gözlerim doldu. hiç üzülüp ağlamaya gerek yok o evden ayrılıyorsun ama orası hala senin evin. ben hergün annemlerdeyim nerdeyse. yokluğumu pek hissetmediler yani.

18. 20 Şubat 2009
  19. simgeart

simgeart bebeğim sıkı tutun annene Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar çok tesekkur ederım ıçıme su serptınız yatıp kalkıp bunu konuyu dusunuyordum inşallah bende kınamda hiç aglamam 5 yaşında kardeşim var suan calısmadıgımdan ona ben bakıyorum o dahi abla evlende bilgisayarın ve odan bana kalsın dıo benneyaptımki