Kızlar kınayı tavsiye ediyorum!! =)

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve cicioz tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cicioz
  1. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim saçlarım aşırı dökülüyo kızlar,son zamanlarda da cansızlaştı iice,ve bi arkadaşım kınayı önerdi.İçine bi çok şey kattım ve uyguladım.Sonuç....SÜPERRRRR.....Saçlarımın uzamasına bile etki etti =) zemuszemus zemuszemus opuyorumnanaktan

2. 6 Ağustos 2009
  3. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızkardeşimde yıllardır kına sürer...zaten kumral oldugu için inanılmaz güsel bir kızıl renk yakaladı..benim saçımda boya olmasa bende sürerdim..gerçekten saçı besliyor..

4. 6 Ağustos 2009
  5. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kızıl sevenler için bişey diyemem tabi, ama sonsuza dek kızıl kalmak veya yarı kızıl yarı da kendi rengi olan saçla dolaşmak istemeyenlere asla yapmayın derin. kınaya gelene kadar ne yöntemler var dökülmeyi önlemek için ve saçı beslemek için. kına da etkisini bir süre sonra kaybediyor zaten saç gene dökülmeye başlıyor. o yüzden 3 haftada 1 fln tekrarlamak lazım. ve kına yakıldı mı 1 kez dönüşü yok, üstüne boya tutmuyor, orielle bile açılmıyor(turuncu fln oluyor ama saç yanıoyor zaten açılana kadar). kendi tecrübeme dayanarak ben tavsiye etmiyorum, ama tabi kızıl saç sevenler, yıllarca kızıl kalayım diyenler boyayacaklarına kına kullansın.

6. 6 Ağustos 2009
  7. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm o konuda haklısın,ama ben daha boya için erken diyorum ondan dolayı..bi de kızıl cok yakışıyor bana ve öyle abes durmuyor saclarım koyu oldugu için.

8. 14 Aralık 2009
  9. m_sude

m_sude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben kınayı yıllardır sürüyorum saçlarıma ama hiç dökülme yapmadı. bide bi kere yakarsan saç hep ister diolardı. bence hiçte öyle değil ben uzun aralarda verdim ama hiç bir şekilde saçımda kınasızlıktan doğan bir sorun olmadı. kınayı tavsiye ederim bende, kokusu biraz kötü ama oda geçio zamanla zaten..

10. 14 Ocak 2010
  11. aylin66

aylin66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kına yapanlardanım ama arkadaşlar o gün kuaförüm kınanın saç diplerini kurutugunu söyledi kafam karıştı sizde bir araştırın ve paylaşırmısınız tşk:uhm:

12. 22 Ocak 2010
  13. frgt10

frgt10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kına saç kurutuyor die biliyorum ama gerçekten öyle mi

14. 22 Ocak 2010
  15. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    ben de kınanın sac diplerini kuruttuğunu biçok kişiden duydum canım​

16. 7 Şubat 2010
  17. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    canım saçın ne renk oldu yani kırmızı gibi bi kızıl mı :uhm: annem de sonbahar kızılını kullanıyordu ama boya saçını çok yıprattığı için kına yapmaya karar verdi de çok kırmızı olucak diye güvenemiyor =) bir de içine neler koydun acaba :uhm:

18. 7 Şubat 2010
  19. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben uzun suredir kına yapmıstım bakır rengi gibi oluyor dogal bir kızıl ben memnundum bu renkten ama daha sonra degistirmek istedim yapmadım