kizlar kiz bebisler gercekten erkemi geliyo yoksa hurafemi acil yardim

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve aysima81 tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

21 Ocak 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaslar.oncelikle :KK46:cogunuz bebeyinize kavustunuz tek tek sizleri tebrik ederima.s.allah bebislerinizi sizlere bagislasin:nazar:kizlar benim uc yasinda bi oglum var.onu 42 haftayi doldurdum.bebeyin suyu bittigi icin suni sanciyla dogum yaptim.simdi 37 haftalik hamileyim bu seferv allah izin verirse .kizimiz olucak gercekten erkenmi geliyo kiz bebisler.bide oglumda hic agrim yoktu.simdi iki haftadir agir sancilarim var yardim edersenbiz cok sevinirima.s.:enbuyukkk:

2. 21 Ocak 2008
  3. Genevieve

Genevieve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım annem hep kız bebeklerin gününü doldurduğunu söler yani ben öle doğmuşum çevremizde de hep öle dedikleri hep gününde doğurdu

4. 21 Ocak 2008
  5. elif_love

elif_love Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla benim kızım 40.haftada dogdu bana da kız cocuk 40 hafta beklemez dediler 37.haftadan sonra hep bekledim ama günümü dolurdum.şimdiden hayırlı olsun insallah kolay bir dogum gecirirsin...

6. 21 Ocak 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

8. 21 Ocak 2008
  9. Genevieve

Genevieve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aslında bebeğin sağlıklı olsun da bir hafta 10 gün erken doğsun önemli değil o kadar anne karnında gelişimine bağlı uygun vakitte doğar da sağlıkla büyütürsün inşallah

10. 21 Ocak 2008
  11. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sagol guzel dileklerin icin.gercektende zaman yaklasmaya basladikca urkmeye basladim bende.hayirlisi olsun.benimde etrafimdaki herkez bende 37 haftalik hamileyim ay panik yaptilar beni yok bugun gelir yarin gelir erkek bebekler gec gelir ay cidden beynim bulandi sagol guzelim paylasimin icin.a.s.

12. 21 Ocak 2008
  13. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    dedigin gibi gelisiminide tamamlasinda en onemlisi o canim .ya bide doktoruma soruyorum ilk hamileligimde doguma yakin iki gun once biraz sancilarim oldu dedim.ya bunda cidden canim cok yanmaya basladi git gite erkenmi gwelicek dedim .ya bebek coktan donmus ve basi rahim yolunda ama.bebek ne zaman isterse o zaman gelir dedi.gelde cik isin icinden

14. 21 Ocak 2008
  15. Genevieve

Genevieve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet tabi içerde tutmanımn bir anlamı da yok artık annesini görmek istiyor anlaşılan canım yalnız kendini bu psikolojiyle doğuma bile hazırlayabilirsin bence normal davran bu konuya da fazla önem werme

16. 21 Ocak 2008
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bide bu konuya bu kadar onemsememin sebebi canim benim esim sabah 11 ise gidiyo gece birde geliyo.okadar saat oglusumla yazzisim .kimsem yok yurt disinda yasiyorum.eyer erkwen gelirse ne yaparim diye dusunuyorum allah izin verirse annem subatin birinde burda ozamana dek endiseden olucem sanirim.:1shok:

18. 21 Ocak 2008
  19. Genevieve

Genevieve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kadar çok takma kafanı beni yanlış anlama bu arada bekarım yani çocuğum falan yok psikoloji de okumuyorum ama bebeklere ayrı bi ilgim war bu konuları çok araştırıyorum bence bir komşunla konuşsan iyi olur ve yanında her zaman telefon bulundur ki acil bir durumda hemen hastaneye gidebilesin umarım annenle gidersin doğuma tabi bu senin için daha rahatlatıcı olur ama bu stresi gerçekten azaltmalısın kendini telkin etmelisin çünkü sen böle olunca bebek de sıkıntıya giriyor çünkü seni hissediyor biliyorsun