Kızlar koleston saç boyası ve derdim :(((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve poskolo tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

9 Eylül 2010
    Konu Sahibi : poskolo
  1. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ya kızlar benm saçlarm karamele yakın bakır tonundaydı süperdii..Nyse dip boyam gelmiştii alıyımda boyaym dibini dedm boya artncadaa her yana sürdüm..Koleston bitki özlüü bakır kumral dı.baska markada bulamamıstm..Nyse gösterilen renk normal kumral bakırdıı ama bnm saçlarm resmen koyu kızıl olduuu...Sinirden ölcemm yaa varmı böle bişe arkada gösterilen tonlardan apayrııı...Napacagm ben yaaa kolestona şikayet bildircm amaaa 0800lü hattı sürekli kapalı...offfffffff varmı basına böle bişe gelen..?

2. 9 Eylül 2010
  3. sunglases

sunglases Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geçmiş olsun tatlım..naturel boyalar genelde böyle ve kutuda gösterilen saç renklerini elde etmek için çok açık sarıya boyayıp üzerine o tonları boyuyorlarmış o yüzden aldatıcı oluyor..
    bende bugün koleston fındık kabuğuna boyadım ikiye bölüp ilk boyamada renk koyu oluyo ama ikincide açılıyo..
    kendi rengin koyu ise de kızıl olmuş olabilir.sonuçta bakırda kızıla komşu.

4. 9 Eylül 2010
  5. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yok birtanem yaa sacıma bakır tonu hemen girerdi benim kolestonun bitki özlüsü mahvetti hemde iki kutu almstmm boyadm yaa..sacm uzun die..şikayet etmek istiyorum ama nereye nasl blmiyorum.

6. 9 Eylül 2010
  7. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    canım o tonlar genelde boyasız saçta tutuyo.bugüne kadar yaptığım bütün boyaları saçım kendi saçımken yaptım ve tuttu.sen boyalıyken yaptın artı boyasızken bile o rengin garanti olmadığı her yerde yzar o yüzden şikayetini dikkate alcaklarını sanmıyorum

8. 10 Eylül 2010
  9. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    sikayet etseniz söyleyecekleri belli
    sizin sacinizda o boya tutmamistir
    suc bizde degil diycekler
    bence en iyisi bu gibi durumlarda marka degistirmemek
    herzaman ne kullaniyorsaniz onu kullanin

10. 10 Eylül 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.615
    Ödül Puanları:
    238
    Kuaföre gidip düzeltmekten baska care yok..

12. 11 Eylül 2010
  13. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    oncekı rengını kendın mı boyamıstın kufor mu yapmıstı

14. 11 Eylül 2010
  15. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla bugün bende boya almaya gittim. daha önce palette nar kızılı kullandım. boyayalı 2 aydan fazla olmuştu. koleston almayı düşünüyodum kızılı nasıl kapatırım diye düşünürken. annem kesinlikle ondan alma dedi gittim gene palette aldım. kapanmaz kızıl zor bi renk diyolardı. 2 kutu aldım boyadım, aynı renk tabiki değil, yakın bişey oldu ama kapattı. kolestonu nedense tavsiye etmediler bana hiç. ben boya işlerinden pek anlamam da. alırım boyarım =) burda da örneklerini görüyorum...

şikayet etsen de bişey farkedeceğini sanmıyorum ben. mutlaka verecekleri bi cevap olacaktır.
    kuaföre gitseniz...

16. 12 Eylül 2010
  17. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hayır canım şöyle söyleyeyim ben herzaman palette kumral bakırı kullanmıstm snra o kaldırıldıı üretimden bronz kahveye döndm bende palettenin..Sonraa kumral bakır ı kolsetonda buldm sewndm boyadm yine tuttu süper bir bakır tonu oldu böyle kahve ile kaırısk bakır...Sonraa yine en son boyadıgım kumral bakırı aldm kolestonun..dip boyası için..uyguladım we resmen koyu kızıl olduuu ya düşünün kii daha önce bana olan kumral bakır koyu kızıla dönüştüüü:KK43:((( ondn sinir oldugumdan yani şikayett yoksaa para mara umrumda deil.

18. 12 Eylül 2010
  19. sHiRiNeee

sHiRiNeee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm daha öncede kullanmissn ki canim.. hani kullanmamis olsan derdm tutmadi fln..
    Belki kutudaki boyalar degistirlmstir hic belli olmaz