Kızlar korkuyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BenMasal tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : BenMasal
  1. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba kızlar
    yaklaşık bir ay önce yumurtalarım toplandı ve donduruldular yanı transferım olmadı bu benım 5. denemem olucak yannız ilk defa bugün farklı şeyler yaşadım sağ kasığım zaman zaman ağrıyor ve bugün duş alırken farkettim içimde bir şişkinlik olduğunu fark ettim ve çok canım yandı elimle sokunduğum zaman bile şişkinlik içten bile olsa farkettim acaba boyle şeyler yaşayan varmı aranızda yarın dr umu arayacağım ama aklıma takıldı ve çok korkuyorum acaba kötü bişeymidir...

Son düzenleme: 5 Ocak 2009
  2. 5 Ocak 2009
  3. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    içini ferah tut inşallah kötü bişe değildir hakkınd hayırlıısı

4. 5 Ocak 2009
  5. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    seda arkadaşım yumuraların toplandıktan sonra adet gördünmü bence ona yor ve kendini sıkıntıya sokma inşallah kötü bir şey değildir yada hayra yor içini ferah tut ben 26 kasımda toplatım 1 ayı geçkin kasık ağrısı ve rahim ağzında iğnelenmeler yaşadım hiç bir şey çıkmadı inşallah sendede yok birşey kaydirigubbakcemile5

6. 5 Ocak 2009
  7. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sedacım yumurta toplanma işlemini ben de bu ay içerisinde yaşayanlardanım.kasıklarda ağrı batma sancı herşey oluyor.ben dik yürüyemedim bir süre.ameliyatlı gibi.mutlaka kolay bir işlem yaşanmıyor.
    kısmet olursa 3 gün sonra test yapılacak.dilerim mutlu habere ulaşırım.bu arada doktorumun tavsiyesi üzerine ben de kalanları dondurdum.içini ferah tut aslında bunu kendime de demeliyim ya neyse :)

8. 6 Ocak 2009
  9. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Pınary, Sera96, Esen81 Kızlar tşk ler biraz olsun rahatladım benim 5. denemem ama hiç yaşamdım bunları o yuzden tedırgın oldum

10. 6 Ocak 2009
  11. welike

welike Guest

sedacım hiç korkma dr mu arıcam demişsin allahın izniyle bi şey olmaz işallah hayırlı haberler ver allaha emanet ol.