Kızlar kuaförlük yada mefruşat kursuna gidip fayda gören var mı?

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve evrim2008 tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : evrim2008
  1. evrim2008

evrim2008 Sabırlıyım,bekliyorum:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu iki kurstan herhangi birine gidip para kazanan yada iyiki gittim şunları ögrendim diyen var mı?Paylaşalım arkadaşlar...

2. 6 Eylül 2009
  3. busraa_ygt

busraa_ygt Guest

abLacım benim annemin arkadaşının kızı gidiyodu alanyada kuaförde saç boyuyodu sadece şimdi o kursa gidiyo bi kaç aydır orayı bitirince kurs gördüğü yer yetenekLi olan öğrencilerine iş imkanı sunuyomuş oda çok iyi ilerlediği için hocası kuaförlük teklif etti oda çalışıcak bildiğim kadarıyla manikür pedikür kalıcı makyaj kuaförlükle ilgili herşeyi öğrenio buyrunnnnnnnnn

4. 6 Eylül 2009
  5. evrim2008

evrim2008 Sabırlıyım,bekliyorum:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok iyi sevindim inşallah başarılı olur.Geçen sene arkadaşım kuaförlük kursuna gidiyordu saç kesimi falan ögrendi kalfalık kursuna gidicem sonra belge kiralayıp dükkan açmayı düşünüyordu iyi çalışmak yetenekli olmak lazım yoksa pek iş kapısı olmaz canım...

6. 6 Eylül 2009
  7. busraa_ygt

busraa_ygt Guest

evet doğru sölüyosun oda çok sorun yaşadı ama kurtardı sonra kendini şimdi maşallah devam ediyor kursuna işide hazır gibi zaten tek çarede çalışmak :1rolleyes: