Kızlar kürtajdan 37 gün geçiyor halen adet olmadım

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve DrGunay tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : DrGunay
  1. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ,Buradan ben de kendi hikayemi anlatmıştım hatırlarsanız.29 mayis kalp atışları durduğu için bebeklerimi aldırmak zorunda kalmıştım.Bebeğimi kayb ettiğim gün ikiz olduklarını öğrenmiştim.Hala kendimi toparlayamadım.Bu gün kürtajdan 37 gün geçiyor halen adet olmadım kızlar .Siz Kürtajdan ve ya düşükten kaç gün sonra adet oldunuz canlar?

2. 4 Temmuz 2009
  3. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kürtaj olmdım normal düşük ama bn 31 gün sonra oldum..ama 40 gün olmazsan dr a gitmen gerekiyor die forumdan okumuştum..40.günü bi bekle bakalım..ama forumda gördüğüm kadarıyla 50.gün bile olan var telaş yapma..

4. 4 Temmuz 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Canım ben 4,5 aylık doğum yaptım.Bebekler canlıydı doğduklarında ama çok küçük oldukları için yaşatılma durumları olmadı..Benimkiler de ikizdi..Biri kız biri erkek..Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum aynı zamanda normal doğum yaptım..Ancak bebekler doğduklarında kordonları ve plesantaları hala içimdeydi..Dr bebekleri kordonlarından kestikten sonra anestezi altında kürtaj yaptı..Rahim içinde kalan diğer gebelik ürünlerinden temizledi sanırım rahmimi..Bebeklerin Plesantası falan...Daha sonra 15 gün boyunca lekelenmelerim ve ağrılarım oldu rahim küçülürken..Ancak tam 37. gün adet oldum...

6. 4 Temmuz 2009
  7. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim kızlar.
    Bademim seni çok yakından takib ediyorum canım.Üzülme tanrım bir gün seni mutlakka ödüllendiricek.Çok mutlu olucaksın inşallahh..Bebeklerin bitin acılarını unutturucak inşallah canım.Kendini yıpratma sakın canım.
    Benim dayımın kızı 11 senede 2 kez hamile kamış birisini 8 aylık ölü doğurmuş ikincisi 3 aylık kalbi durmuş.ve 7 senedir ki hamile kalamıyorçTüp bebek tedavisine başlıycaktı bu ay.Adetini bekliyordu.Düzensiz adet olduğu için zamanını bilemiyordu.2 ay adet olamayınca doktora gitmiş ve doktor hamilesin demiş.Kız şaşırmış inanmamış ve 3 başka merkezde usg girmiş ve hamile olması kesinleşmiş.Doktorlar bunun bir mucize olduğunu söğlüyor.İnşallah o mucize bir gün bize de kısmet olur ama çok kısa bir zamandaçSakın kendini bırakma canım mucadele etmemiz gerek.Sana yazdıka ben düşünüyorum acaba sana tavsiye ettiklerime kendim uyuyormuyum ki...

8. 4 Temmuz 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Maşallah,sağlıkla büyüsün bebecik..Darısı başımıza inşallah..:Saruboceq:

10. 4 Temmuz 2009
  11. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    İnşallah canım inşallah.
    Galiba adetim geliyor ağrılarım başladı..

12. 4 Temmuz 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Oh iyi o zaman..Rahmin temizlenir ..Yeni bebişe hazırlık için..opuyorumnanaktan

14. 4 Temmuz 2009
  15. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim tatlım.Bademcim msn varmı?Konuşmak istermisin özelden adresimi yazayımmı?

16. 4 Temmuz 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Canım özelden yazdım opuyorumnanaktan

18. 4 Temmuz 2009
  19. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 15+3 günlükken bebkte sorun olması nedeni ile suni sancı ile normal doğum yaptırıldı. bundan sonra tam 52 gün sonra ilk adetimi gördüm.ondan sonra 2 defa doktora gittim bir sorun yoktu. normali 40 gün diyorlar ama bazılaında bu süre uzayabiliyormuş. ilk adetten sonrada eski periyodunda düzenli görmeye devam ediyorum. ama tabii hiçbirşey ihmale gelmez. biraz daha bekle olmazsan git doktora bence.