Kızlar Loreal Castıng Creme Gloss kullanan var mı aranızdaaa??tecrübeleriniz lazım..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ozlemkurul tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

8 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ozlemkurul
  1. ozlemkurul

ozlemkurul sevgi pıtırcığı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bugün Lorealin Casting Creme Gloss'un sıcak çikolata tonunu aldım,çok beğendiğim bi renk,saçımın tıpkı o renk olmasını istiyorum ama bi yandanda endişeliyim ,saçlarımda daha önceden boyadığım koyu kahve var,saç diplerimde geldi yani ana rengimde çıktı bir iki santim..Dün gece bu boyayı kullanan arkadaşların paylaşımlarına baktım fakat sıcak çikolatadan bahseden olmamış sanırım,gerçi sayfa çok olunca sonuna kadar okuyamadım..kaydirigubbakcemile2haa bu arada beyaz saçlarımda var biraz, beyazları kapatırmı dersiniz??:uhm:napsam,nasıl yapsam karar veremedim:bbo:Lorealin bu tonunu kullanan arkadaşlaaar benimle deneyimlerinizi ve yorumlarınızı paylaşırmısınız acilen lütfeennfisfisfis

2. 8 Eylül 2009
  3. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    beyazlarını kapatır diplerin uzunsa öncelikle diplerini boya 20 dk bekle daha sonra tüm sacını boya bu sekilde tek renk elde edebilirsin, saç rengin koyu oldugu için istedigin rengin tutacagından endiselisin sanırım

4. 9 Eylül 2009
  5. ozlemkurul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim arkadaşım,dediğin çok mantıklı öyle yapıcam..evet malesef ,o ton tutarmı saçımda endişesi var ama bi kaç kez uygulamam gerek bu boyayı ki aynı renge ulaşabiliyim..

6. 16 Eylül 2009
  7. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım ben de saçlarımı sıcak çikolata boyamaya karar verdim ilk de fa evde boyayacağım sen boyadın mı acaba rengin nasıl oldu memnun kaldın mı?

8. 17 Eylül 2009
  9. ozlemkurul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım geçen gün boyadım,bence güzel bi renk oldu ama tabiki ilk boyamada tam sonuç elde edilmiyo,bikaç boyamadan sonra renk oturucak bence,bugün farkettim saçlarımda kızılımsı bi renk oluştu..benim bi de beyazlarım var biraz tam olarak kapatmadı..