Kizlar lucrin ignelerinizi kendinizmi yapiyorsunuz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve GUKUMSER tarafından 3 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : GUKUMSER
  1. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam arkadaslar ben tup bebekle hamile kaldim ama gecen hafta bebegi 6 haftalikken kaybettim dusuk yaptim yani acim cok fazla cok uzgunum simdi kendimi toplayabilirsem ikinciyi deneyecegim sunu merak ediyorum siz lucrini kendinizmi yaptiniz gobektenmi yaptiniz birde pregona baslayinca ikiside gobekten zor olmadimi ben ilkinde ignelerimi yapamadim o yuzden hergun igneye gitmek cok yorucuydu siz kendinizmi yaptiniz eger cesaret edersen ikinci denememde bende kendim yapacagim sizden cesater bekliyorum

2. 3 Temmuz 2008
  3. seherim

seherim MELEKLERİM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben tüp bebek yaptırmadım ama aşılamalarda kendım yaptım ıgnelerımı ayrıca şimdi tüp bebek yaptırıcam ondada kendım yapıcam ılk ıgnendehemşireye söyle sana ıyıce ögretsın kendın yap bence cunku hergun gıtmek cok yorucu olur ayrıca canım inşallahbu sfer bebişin sana ıyıce tutunur sendekı sorun ne canım bende pko var o yuzden tüp bebek denıycez

4. 3 Temmuz 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    hayatım sinek vızıltısı gibi bişi...hiçbirşey anlamıyorsun ki....göbek deliğinden ölç parmakla, eti sıkıştır elinin arasına sok iğneyi bas üstüne...5 e kadar say, çek...ne canın yanıyor ne de başka bişi merak etme...2 iğne bir araya gelince yerlerini değiştiriyosun hayatım..biri sağa biri sola...ertesi gün diğeri sağa öbürü sola...hiç iğneye filan gitme..eziyet boşuna...heergün aynı saatte yapmaya da dikkat et....bir kere denedin mi tamamdır...

6. 3 Temmuz 2008
  7. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım hıc korkma ıgnenın ucu mınıcık zaten benım canım cok tatlıdır ben yaptıgıma gore hıc acı duymuyorsun zaten

8. 3 Temmuz 2008
  9. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim benim esimde sorun sperm sayisi az ve cozunurlugu yok allahim insallah sanada evlat versin biran once

10. 3 Temmuz 2008
  11. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yani lucrinidemi kendiniz yaptiniz evet hergun igne cok yorucu oluyor ben busefer stres ve yorgunluktan uzak durmak istiyorum gecen sefer herseye ben kostum busefer esim yorulacak biraz pregonu yaparimda lucrin korkutuyor beni ama hergun buz akuleriyle igneye gitmekte yorucu

12. 3 Temmuz 2008
  13. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben progen kullanmadım, lucrin ve gonal-f kullandım. lucrin i zaten sabah saatlerinde yapın dediler ben kendim yaptım. sonra gonal-f başladı. zaten yeri bile belli olmuyor, hiç korkma acımıyor 2 tanede olsa.

14. 3 Temmuz 2008
  15. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Peki arkadaslar lucrini gobeginizdenmi yaptiniz benim gecen sefer biraz gobegim morarmisti sizdede oldumu

16. 3 Temmuz 2008
  17. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet bende de morarmalar oldu. gonal-f te daha çok oldu. kılcal damara falan getirdik herhalde.

18. 3 Temmuz 2008
  19. GUKUMSER

GUKUMSER Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim sen beklemedemisin durumun ne umarim bebeklerimize kavusuruz biran once birde sorunun ne