kızlar lüffen bakarmısınız Hamilemiyim acaba

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zelixsx82 tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zelixsx82
  1. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben adetimi 9 gün geçtim bugün dr gittim adetimi 9 gün geçtim dr ultrasonda baktı kese göremedi kan testi istedi sonuç 34,21 çıktı sizce ben hamilemiyim ya kızlar 9 gün geçtim adetimi sizce b değer düşükmü acaba hamileysem bebeğim beni terkediyomu lütfen yardım olun bu arada kahverengi akıntıda var bende biraz

2. 12 Aralık 2008
  3. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım hayırlı olsun hamilesin belki geç döllenmedir ama akıntı iyi değil iyi bi doktora görün dinlenmenede çok dikkat et allahın izniyle hiçbişey olmaz bebeğine

4. 12 Aralık 2008
  5. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım yaaa inşallah hamilesindir..peki dr un ne diyo,neden adet olmuyormuşsun...inşallah rabbim hakkında hayırlısını versin..öptüm canım benim..

6. 12 Aralık 2008
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim masallah hamilesin. ama kahverengi akintiya dikkat et. genelde hamile bayanlarin oluyor ama bu kadar zamann gecip bu kadar kucuk bir deger cikmasi ya gec dollenme ya da baska bir sey. doktorun sana 2 gunde bir bhgc onermesi lazimdi. dis gebelik falan Allah muhafaza. Senin gibi olan cok arkadasim oldu. lekelenmeleri gecti. ama bir kac arkadasimda da dis gebelik cikti. gec olmadan onmelini al. cok cok iyi haberlerini bekliyoruz.

8. 12 Aralık 2008
  9. zelixsx82

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum şimdi tekrar bir hastaneye daha gittim doktor akıntın kahveyse fazla dert etme dedi bide değer niye bu kadar düşük dedim sen nezaman hamile kaldığını bilemezsin dedi belki geç döllenmiştir dedi pazartesi tekrar çağırdı kan testini tekrarlıyalım dedi şudurumda hamile olduğumu söyledi bu arada pedimede baktı bu lekelenmelerden bişey olmaz dedi inşallah meleğim terketmez beni ne olur dua edin

10. 12 Aralık 2008
  11. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim sende şimdi hamilesin demekki çok sevindim ama dedim sana bekle diye bak şimdi beraber gün sayacagız :teytey:

12. 12 Aralık 2008
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrikler allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına alamnı nasip etsin inşallah.canım lekelenmelerine yinede dikkat et bol bol dinlen.benimde ilk zamanalr öleydi kahve lekelerim geliyordu dr progestan vermişti kullandım ve geçmişti.allaha şükürler olsun bu aya kadar geldik.kan testini muhakkak tekrarla hayatım değerinin iki katı olması lazım herşey normalse.inşallah herşey istediğin gibi olur.iyi düşün iyi olsun hayatım....

14. 12 Aralık 2008
  15. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim insallah pazartesi gunu degerin boyle kocaman kocaman olur ve akintin gecer biz de hamileligini doya doya tebrik ederiz.

16. 12 Aralık 2008
  17. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim inşallah güzel haberlerle gelirsin saglıklı sıhatlı gelişir bebegin inşallah
    tebrik edeyim şimdidenkesinleşince daha çok tebrik ederiz..

18. 12 Aralık 2008
  19. zelixsx82

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çok teşekkür ederim kızlar allahım inşallah hayırlı yazılar yazar pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum...