kızlar lutfen bakın

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve saziye19 tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : saziye19
  1. saziye19

saziye19 Guest

arkadaslar..bende sızler gıbı bebek calısmasındayım gecen ay adetın 5 ıncı gunu doktor klomene basla dedı basladım bıtınce gel dedı gıttım carsamba gunuydu, bana dedıkı hap hıc etkı etmemıs yumurta felan goremıyorum dedı 3gun daha bekle cumartesı gel dedı yanı yarın sabah gıtmem gerekıyo.. adet duzensızlıgım felanda vardı..28gün dıye hesaplamıstım dün yumurtlama günüm baslıyodu ve dün koca bı kalıp akıntı gelmıs camaşırıma sızce yumurtlamamı olmustur????..bı gun once dr.bakdı bısey yok dedı sonra ertesıgun akıntım geldı acaba ne olabılır????.. klomende fayda etmedı ne yapcamı bılmıyorum bana yardımcı olurmusunuz lutfeeennnn :Saruboceq:

2. 5 Mart 2010
  3. saziye19

saziye19 Guest

kımse yokmu kızlarrr

4. 5 Mart 2010
  5. sevimsizim

sevimsizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çatlama ignesi vermedi mi

6. 5 Mart 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    beyaz akıntı yumurtlama diye biliyorum canım ben inşallah öyledir dr yanılmıştırda bebişine kavuşursun bu ay :) eğer memnun değilsen dr nu değiştir belki daha farklı tedavi uygular....

8. 5 Mart 2010
  9. saziye19

saziye19 Guest

catlama ıgnesı vermedı cunku hıc yumurta olusmamıs dedı yarın bıda kontrolum var .. madem yumurta olusmadı bi gün sonra nıye akıntım oldu onu merak ettım ..

ay_82 ınsallllah canım