kızlar lütfen bana birşeyler önerin....

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve emirhan26 tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : emirhan26
  1. emirhan26

emirhan26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,
    7.ayımıza giriyoruz inşallah.ben bunalımdayım.lohusa psikolojini üzerimden atamadım.bunalımdayım.birçok sıkıntı yaşamaıştım 2-3 ay zaten.şimdide oğlum bir sinir küpü.sinirden titriyo.ellerini sıkıyor beni çırmaklıyor.hiç durmuyor.Bu sene işimden bile istifa ettim onu bırakamadığım için.buhrandayım bunalımdayım berbatım....

2. 17 Ağustos 2009
  3. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım ya iyice bunalıma girmişsin.. acaba senin stres yaptığını hissedip daha da sinirlimi oluyo bebeğin?
    çünkü hissediyolar anne psikolojisini..

4. 17 Ağustos 2009
  5. emirhan26

emirhan26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle... ağladığımda yüzündeki ifadeyi anlatamam... çok üzülüyorum ama ne yapıcam yaaaa....

6. 17 Ağustos 2009
  7. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım beim yaa bende doğumdan sonra girmiştim hergün ağlıyordum çok sükür atlattım güzelim birazda senin elinde güçlü olman lazım istersen bir psikoloğa git sorunlarıı anlat yaşadıklarını bak bebeginde etkileniyor senin durumundan bebeginin hırçın olması seni dahada etkiler sinirlerin yıpranmış iyice atlatırsın güzelim sadece güçlü ol en güzel destek alacagın sey gene bebegin ama ihmal etme bir doktora görün herseyin bir çözümü vardır öpüyorum a.s.a.s.a.s.

8. 17 Ağustos 2009
  9. emirhan26

emirhan26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun iyiki sizler varsınız....

10. 17 Ağustos 2009
  11. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım mutlaka bir psikoloğa git sen bir süre sonra belki atlatırsn ama çocuğu bu şekilde etkilemeye devam edersen ömür boyu sinirli bir çocuk çekersin.lütfen bebişin için her zorluğa dayanmaya çalış ve onun yanında sakin ol hep.ben doğmadan eşime demiştim ne sorunumz olursa olsun çocuğun yanında kısık sesle konuşucaz diye.faydasını çok görüyorum bunun.üzülme lütfen anneler güçlü olur....

12. 17 Ağustos 2009
  13. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bak canım benc kesinlikle bebeğinin yanında ağlama canın çok sıkıldığında ise bebeğini eşine yada birine bırak en kötü ihtimal balkona çık biraz sakinleş öyle git yanına yoksa negatif enerjin onunuda etkiler va daha huysuz olur kızımda öyle çünkü benim canım sıkık olduğunda acayip huysuz oluyo biz bereber oturup ağlıyoruz.. yada soğuk su çarpıyorum yüzüme balkonda hava alıyorum biraz sonra kızımı kucağıma alıyorum taki o uyuyana kadar sonra oturup zırlıyorum..
    ama seni hep güleken görmeli..

14. 17 Ağustos 2009
  15. akvaryumm

akvaryumm o benim dünyam Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    offfff aynı sorunu bende yaşıyorum maalesef hala.işin kötüsü benim eşimde hiç bana destek değil.yapayalnızım..ne kötü değilmi?ve sanırım bebekler gerçekten hissediyorlar birşeylerin kötü gittiğini olumsuzlukları herşeyi hissediyorlar.güçlü olmaya çalışmalıyız çünkü biz anneyiz boşuna dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye.anne olmak çok zormuş.yavruma canım feda ama..

16. 17 Ağustos 2009
  17. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewet güzelim kesinlikle diğer arkadaşların da dediği gibi bebişinin yanında ağlama..güçlü ol..
    ve unutmaki hemen hemen hepimiz aynı dönemlerden geçiyoruz yalnız değilsin bu konuda emin ol...
    her gün ağlıyodum nerdeyse..bu ay biraz daha iyiyim çok şükür..çünkü alışıyoruz vücudumuz beynimiz bu duruma adapte oluyo..çok şükür kalıcı bi hastalık değil..ama sen yine de bi psikolog yardımı al derim ...

hep bebişinin büyüdüğü yürüdüğü sana ANNE diyeceği günleri düşün en kötü anında inan ilaç gibi gelio..

18. 18 Ağustos 2009
  19. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nolur üzmemeye çalış kendini doğum yapan bütün anneler yaşıyor kimisi hafif atlatıyor kimisi daha ağır.bütün hormonlarımız değişiyor hayattaki yükümüz artıyor en ufak bir hareket bile batıyor sadece bebeğine konsantre ol eşine anlat hassasiyetini anlayış bekliyorum senden yardımcı ol dersin bir süre bebeğin yükünü hafifletebilir gezmelere götürebilir hediyeler alabilir bunlar belki yardımcı olur eğer olmazsa psikolojik destek oalmayı düşün bir uzmandan Allah yardımcın olsun inşallah kısa sürede atlatırsın:teselli: