Kizlar Lütfen Bana Yardim Edin ??! :::((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esmergirl356 tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : esmergirl356
  1. esmergirl356

esmergirl356 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Simdi Tartisma filan degil bizim aramizda ki olan sey .. Bende ANLASAM ? anliyamiyoruumm.. NE YAPACAGIMI Sasirmis Durumdayim Size çook ihtiyaciiim Vaar arkadaslar .. lutfen kizlar yardim ediiin .. Tecrubelerinizden filan... :KK43: :1no2::a015: :gitme:
    bi 20 Gün once Gorustuk aksam yani msjlastik daha dogrusu..net'e giremedim onunla gorusmek için malesef .. ben gidiyorum dedi ..
    bi On bes gunlugune yurtdisina çikiyomus meyersem.. geri geldigin de ne bi mesaj ne Hiiç gicik oldum ..senağlama ben de bekleyiim dedim.. ( zaten hep ben atiyorum o nun aticagi yok dogru durust ).. neyse net'e girmis ..
    s.a nassin iimisin dedikten sonra yani ben dedim onuda.. neyse hadi ben kapatiyorum diyip kapatti YAA! !! :dilcikar: sanki yabanciymisiz gibi .. NAptim ki BEN ONA ?? anlasam.. msj attim cvp yok TIK yok..
    Bugun yine ben msj atim dedim , Kandilin mubarek olsun diye .. ondan sonra 1 saat sonra oda kandil mesaji yolladi.. yine hiiç bi sey yokmus gibi..oooh yaa KIz kendi ni yesin bu oglana noldu öldü mu kaldimi .. niye cvp yazmiyooo diye sinir olsun !! beyefendi'nin umrunda degilmisim gibi .. simdi msj atmak istiyorum ne yazcagimi Da bilmiyorum :uhm::1no2::çok üzgünüm:
    SIZ Napardiniz eger 2 haftadir dogru durust konusmuyosaniz onunla ..msj atmiyosa ??ben msj atip kizasim geliyo yaa..Bi güzel !!! olmaaz AMA ! ::KK43:(( :ecrin_bebek:

2. 19 Temmuz 2009
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

Cnm bu nasıl ilişki böyle hayatımda böyle bi ilişki yaşamadığım için inan ne diyeceğimi bilmiyorum fisfisfis
    Samimiyet yok sanırım sizde :nazar:

4. 19 Temmuz 2009
  5. EU3

EU3 Guest

şimdi cnm öncelikle nie giti yurtdışına haberin warmıydı daha önce yoksa pat diemi çıktı?? nezamandır birliktesiniz we birbiriniz nekadar ii tanıosunuz???

6. 19 Temmuz 2009
  7. midimidi15

midimidi15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    15 gün ..
    15 gün önce nasıldı ?
    Şimdi nasıl ?

8. 19 Temmuz 2009
  9. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.664
    Ödül Puanları:
    188
    üzgünüm ama ben bu davranışlarından bitirmek istediği sonucunu çıkardım... sadece dürüst davranamıyor ve bitirmek istediğini direk değilde hareketleriyle belli ediyor belkide snden duymak istiyor.. tabi bu sadece benim fikrim inş böle değildir ve geçici bir durumdur yaşadığınız...

10. 19 Temmuz 2009
  11. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla cnm 15 gün once normaldi ... yani kotu bi sey yoktu .. diyebiliyorumm .. OLSA soylerdi yani !! normal konusurduk
    sanki BEN BI SEY YAPTIM da .. yaaa ne biliim noldu ne dusunuyo filan
    bisey'e mi alindi NE ?..

12. 19 Temmuz 2009
  13. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birbirimizi Az cok taniriz yanii .. yine IYI !!

Son düzenleme: 12 Ağustos 2009
  14. 19 Temmuz 2009
  15. 35ozge

35ozge bebegım dualarım senınle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bana sogumus gıbı geldı cunkı ınsan durup dururken aramamazlık yaparmı sevdıgını ...ben ararım catır catır sorarım hesabını nolmusta bole yanı ınsan bı msne gırmedı dıye sanmıorum bole davransın sacma gelıyo bana:eek:

16. 19 Temmuz 2009
  17. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya bende bilmiyoruuummm !! ben onu çok ozledim aslinda... :KK43::KK43: :'( :a015:

OfffOfffff

18. 19 Temmuz 2009
  19. EU3

EU3 Guest

iste o Utangaçlik malesef ikimizde De var zaten !! sevdigini dogru insan tabiki hisseder... bende seviyorum ama soylemicem banane o söylesiin yaa 2 buçuk ay olmustur tanisali ..sadece

bu mesajda sana ait cnm sanırsam.. bu ayın başında açtığın bi topikte yazmışın, ozaman 2.5aydır tanıodunuz aradan 20gün geçmesine rağmen tanışalı 2ay olmuştur diosun.. sen daha nezaman tanştığından bile emin deilsin ama cnm:uhm: