Kızlar.. Lütfen bir akıl verin..Çok kötüyüm...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Biccere tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

14 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Biccere
  1. Biccere

Biccere Ne kadar fedakarlık, o kadar vefasızlık... Üye

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    kızlar o kadar huzursuzum ki şuan o yüzden çok kısa anlatıcam..
    biz 5 yıllık sevgilimle ayrı sehirdeyiz..bayramın 2. günü doğumgünümdü ve o bayramı burada gecirdi..kalktı memleketinden geldi..hersey cok güzeldi...ta ki son güne kadar..
    o uyuyordu bende öylesine msjlarına bakarken kayıtlı olmayan bir kızın msjlarını buldum..kız msj üstüne msj atmış, görüşmek istemiş filan..bizimki cvp vermedikçe kız kudurmuş ama baktı yanıt yok.kesmiş sesini..
    ben benimkini uykusundan bi uyandırdım..kavga ettik çok kötü..ben o kız sana o msjları atacak cesaret bulduuna göre aranızda bşyler oldu söle diyorum..bu yok diyor..bide kız her msjında mrb..işte ben "X" die kendini tanıtmış..yani bizimki onun numarasını filan almamış, kız biyerden bulmuş ki her msjın altına adını yazıo..neyse ben inanmadım ama o günbi şekilde barıstık..dün gece bu dönüyodu memleketine ve ben yolda molada arayınca yine sorguya cektim bunu..zaten diğer kavgada çok zor yumusamıştı ben bu güvensizliği haketmyrm die..ben konuyu tekrare atınca ayrıldı ve telefonunu kapattı..
    şimdi o kadar ktym ki..çpk pişmanım.keşke 2. kez acmasaydım konuyu inansaydım ona..byaramda bile yanıma gelmişken neler yaptım ona..şimdi onu geri istiyorum..
    telefonunu acmicak ve bu sefer dönmicek biliyorum ama.aklıma neler neler geliyor..onun memleketine gideyim..evine gideyim..karsısına dikileyim diyorum..afffedermi o zaman yoksa kovarmı bilmiyorum..bildiğim tek sey ona haksızlı ettm ve onu çok sevyrm..
    sizce ne yapmalıyım????

2. 14 Aralık 2008
  3. denizer

denizer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım zaten kendi gözünle görmüşsün.o bayana ümit vermemiş.tamam insan sinirlenir ama bu kadar büyük kavgalara giderse yıpranırsınız.sen haklıyken kendini haksız duruma düşürmüşsün.böyle durumlarda susup sakince tepkini koymak daha mantıklı.hem sen sevgilini tanıyorsun güvenmiyormusun ona?
    empati yap canım.bence kapısınada gitme.sakin davran onunda empati yapmasını iste...ondan bekle bakalım o ne yapacak.

4. 14 Aralık 2008
  5. hayat70

hayat70 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    bencede birazcık bekle.... üstüne gidersen herşey daha da ters gidebilir....

6. 14 Aralık 2008
  7. Biccere

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    çok kırıldı kızlar çoookkk...ne aptalım ya:KK43:
    telefonu bile kapalı hala..ki açsa bile asla dinlemez beni..tek yol bu inanınn..ama bunu yaparsam affedermi onu bilmiyorumsenağlamasenağlama
    ve şuan o kadar kötüyüm o kadar elim kolum bağlı ki..hiçbiyere sığamıyorumsenağlama
    bu pişmanlıkla yasayamam..hemde onu böyle severken kaybedersem..senağlamasenağlamasenağlama

8. 14 Aralık 2008
  9. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimki cvp vermedikçe kız kudurmuş ama baktı yanıt yok.kesmiş sesini..

canım sevgilinden yana eminsen niye bu kadar zorladınki çocuğu...
    hani cevap verse haklısın bu yaptıklarına ama şuan durumu kendin epey bi karışık hale getirmişsin...
    bence iyice bi sakinleşip ara,telefonu neden açmasınki...sonrada onu çok kırdığını ve yaptıklarının saçmalığından bahset....
    baktın işe yaramıyorsa bu kez atlar gidersin memleketine karşılıklı konuşmaya çalışırsın artık...
    sana tavsiyem öfkeyle kalkmak zararla oturtuyor,biraz daha yapıcı ve sakin ol güzelim...
    umutsuzluğada kapılma hemen öyle....yerimseniben

10. 14 Aralık 2008
  11. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    biraz bekle canım bencede...o da neden öyle pat diye ayrılmış ki yaa.:uhm:eek: kız belli ki kendi kendine gelin-güvey oluyor canım bunu sende farketmişsin zaten.şimdi sessizce bekle biraz sakinleşsin.çok kırılmış sana belli ayrılma noktasına getirmişsin adamı o kadar mı gittin kız üstüne. niye hemen ayrılmayısengözlerimebaksanab secmiş diye de düşünmeden edemiyorum acıkçası.

12. 14 Aralık 2008
  13. ecrin_kayra

ecrin_kayra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sende erkek arkadaşın yok dedikçe üstelemişssin kendinde diyorsun kız kendini tanıtıyor numarası kayıtlı değil mesajlara cevap verilememiş die, senden gizli bişey yapsa erkek arkadaşın telini kapatır veya mesajları silerdi yok ederdi.. birkere inanmışssın ve öyle yolcu etmişssin neden ısıtp ısıtıp tekrar konuyu açıp molada o şekilde konuştuğunuda anlamış değilim .. kusura bakma ama sırf kendin bencilce davranmışssın madem inanmıyorsun neden barıştınız? made açıklaması seni tatmin etti ve barıştınız neden üstleyipp 2. bir tartışmanın zeminini hazırlıyorsunki?

14. 14 Aralık 2008
  15. ceylasya

ceylasya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    370
    Ödül Puanları:
    113
    slm canım ben de senin gibi kıskancım benimde başıma geldi eşimle beraberken ama geçti gitti bence sn ona güzel bi msj atıp beklesen daha iyi olur ilişkinizin durumunu bilmiyorum ama söle

inanki sana olan sevgim ölçülemez uzaklık ise kilometrelerce ben bu uzaklıga dayanamıyorum seni hep yanımda istiyorum ve sana bakan bi gözü bile kıskanıyorum benden çok seni görenlerden nefret ediyorum hep yanımda ol istiyorum seni benden çok kimse sevmemeli kimse görmemeli kimse dokunmamalı falan...
    seni hiç tereddüt etmden evlenebilcek kada çok seviyorum
    aramızda yollar girdi bide sen engel koyma bi tanem cvp bekliyorum gibi ne biliyim sen kendine göre uyarlarsın

ama lütfen bidaha düşünmede kıskançlık yapma ara kızı arama de yeter

16. 14 Aralık 2008
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    memleketi neresi? bence de memleketine gitmen faydana madem bitirmesini istemiyorsun

18. 14 Aralık 2008
  19. Biccere

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    hiç bu kadar caresiz kalmamıştım..:1no2:senağlama
    çıldırıcam ALLAHIM..senağlamabide askere gidicek şubatta.tüm bağını koparcak benleesenağlama