Kızlar lütfen bu konuda bilgisi olan beni bilgilendirsin:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DrGunay tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : DrGunay
  1. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar lütfen bu konuda bilgisi olan beni bilgilendirsin:KK43:
    15 temmuz reglim başladı.yumurtlama takibi yaptırmayı karara aldım bu ay.Doktora gittim.Sağ yumurtalıgında gelişen yumurtan var dedi reglin 11 ci günü yumurtam 18 mm di.ayın 29 u bazal sıcaklıgım 37.3 kalktı.Yumurtagımda ağrılar falan oldu.Doktorum yumurtan çatlamış gözün aydın dedi.Gün aşırı ilişkiniz olsun dedi.Yarını yine sabah erkenden sıcaklıgımı ölçtüm.36.9 a inmişti.Bu günse bakıyorum 36.6 ya indi:KK43:.Kızlar demek hamilelik oluşmadı dimi ondanmı sıcaklık indi.
    Bilmek istediği bu kızlar...
    Eger hamilelik baş tutarsa sıcaklık yüksekmi kalır yoksa inermi..Lütfen bilgilendirirn ya morelim çok bozuk:KK43:

2. 31 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım ya benim hiç bi bilgim yok ama sadece allah yardımcın olsun demek istiyorum

4. 31 Temmuz 2008
  5. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim canım.Tanrım hepimize şifa ve güzel güzel bebişler versin inşallah..

6. 31 Temmuz 2008
  7. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ay halen cevap bekliyorum yaa.Yardım lütfennnnnnnnnnn...........

8. 31 Temmuz 2008
  9. emine-melisa

emine-melisa yüzyilin kadiniyim ;)))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bu konularda hic bilgim yok anladigim kadariyla hamile kalmak istiyorsun allah saglikli evlat nasit etsin canim sana en kisa zamanda

10. 31 Temmuz 2008
  11. zeytin_gxoxzlxux

zeytin_gxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım sen sıcaklığa fazla kafanı takma şimdiden. sonra bu iki hafta gecmez. butun bu belirtiler aldatici en kesin sonuc adetinin geleceği zaman kandan test yaptirmak. o kesin sonucu verir. biliyorum beklemek cok zor. ben altı aydır her ay bekliyorum. bu ay ilk defa yumurtam oluştu ve döllendi. ama hamileliğimi öğrenmek ve kaybetmek 24 saat sürdü. dün ne yazıkki kaybettim.
    bebişlerimizi sabirla beklemekten başka çaremiz yok. kendine uğraş bul kitap filan ilgini çekecek bir seyler yap. ben işimle ilgili araştırmalar yapıyorum. dünde kaybettikten sonra kafami dağıtmak için çok beğendiğim bir diziyi izledim (CSI). sonrada dışarı çıktım eşimle.

kendine iş bul yoksa geçmiyor günler...

12. 31 Temmuz 2008
  13. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Aaa çok üzüldüm bir tanem ya:KK43:.Çok geçmiş olsun.İnşallah gelen ay kalırsın.Unutmaki saglıklı bir bebek annesini bırakmaz,bırakan saglıksız bebektir.Bizlere de saglıklı bebek lazım dimi.Bozma morelini.Geç olsun ama güç olmasın.Allahım hepimize sabır ve güzel güzel bebişler versin inşallah kardeşim...

Son düzenleme: 31 Temmuz 2008
  14. 31 Temmuz 2008
  15. zeytin_gxoxzlxux

zeytin_gxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sagol canim simdi daha iyiyim. sonradan olmasindansa simdi olmasi daha iyi. Allah herkese saglikli bebisler versin...

16. 31 Temmuz 2008
  17. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hayırlısı olsun hakkında canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın..inşallah şu anda ezan okunuyor onun yüzü suyu hürmetine isteyen herkes hamiledir aminnnnn..:)

18. 3 Ağustos 2008
  19. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Selam canlarim.Ya arkadaşlar adetime 9 gün kaldı ama bir türlü sabr edemiyorum.Kandan ne zaman test yaptıra bilirim.Yarın yaptırsam belli olurmu acaba???
    Bu gün göyüslerimde dolgunluk ve ağrı duyuyorum.Karnımın aşagı kısmında da az agrılar var.Reglmi oluyorum yoksa:KK43:.Çok korkuyorum ya

Son düzenleme: 3 Ağustos 2008